Як визначити симптоми гастриту.

Ви все частіше спостерігаєте у себе відчуття важкості після їжі, нудоту, болі у верхній частині живота до або після прийому їжі, відрижку, печію, зниження апетиту? Дані симптоми характерні для захворювання шлунково-кишкового тракту - гастриту, який характеризується запаленням слизової оболонки і стінки шлунка. Існує кілька факторів, що сприяють розвитку даної патології, і в зв'язку з ними, розрізняють кілька форм гастриту.
Інструкція
1
При аутоімунному гастриті (тип А) роль вражаючих факторів грають власні імунні клітини, які в свою чергу руйнують клітини слизової оболонки шлунка. Гастрит типу А зустрічається досить рідко. Гастрит типу В виникає при інфікуванні слизової шлунка бактеріями Helicobacter pylori. Може тривати роками без прояву будь-яких симптомів. Хелікобактерія провокує розвиток виразки шлунка, а при запущеному перебігу і раку шлунка. До гастриту типу С відноситься рефлюкс-гастрит. Він виникає закиданні жовчі в шлунок з дванадцятипалої кишки.
2
Також гастрит ділиться за своїм перебігом на гострий і хронічний. При хронічній формі площа ураження більше і глибше, ніж при гострому. На початку захворювання відбувається посилене вироблення соляної кислоти, шлункового соку. Далі відбувається атрофія слизової оболонки шлунка, яка супроводжується зменшенням кількості цих речовин. У зв'язку з цими є ряд особливостей у прояві симптомів хвороби.
3
Для гострого гастриту характерно: різкі, нападоподібні або постійні болі, які виникають або натщесерце, або через якийсь час після прийому їжі; періодична або постійна нудота; відчуття печіння в грудях після їжі - печія; блювота з кислим запахом і смаком; відрижка кислим; підвищення слиновиділення; запори або проноси; зниження апетиту.
4
Для хронічного гастриту з підвищеною кислотністю характерно: нічні та голодні болі в верхньому відділі живота; блювота і нудота; відрижка кислим вмістом; відчуття важкості після їжі; запори.
5
Для хронічного гастриту із зниженою кислотністю характерно: зниження апетиту; неприємний смак у роті; нудота вранці; підвищена слинотеча; відрижка повітрям; бурчання і переливання в животі, запори.
6
Найбільш точний діагноз вам допоможе поставити тільки лікар. Не відкладайте лікування, якщо таке потрібно.
Корисна порада
Часто причиною гастриту є похибка в харчуванні: їжа в "сухомятку", вживання занадто холодних або гарячих продуктів, великої кількості спецій.
Гастрит є одним і найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту. Його може викликати вживання їжі у великих обсягах, отруєння неякісною їжею, алкоголем, зловживання смаженими стравами. Крім цього гастрит може бути викликаний спадковістю.
Інструкція
1
Для гастриту характерні наступні симптоми: • важкість у надчеревній ділянці; • біль в області живота; • відрижка; • нудота; • неприємний смак у рту.Такіе ознаки зазвичай з'являються протягом двох годин після того, як ви приймаєте їжу .
2
Гастрит протікає при підвищеній, нормальної і зниженій кислотності. До ознак підвищеної кислотності відносяться: печія, кисла відрижка, відчуття голоду, біль, який припиняється після того, як ви приймаєте їжу, або випиваєте мінеральної води. До симптомів зниженій кислотності відносяться: больові відчуття в області шлунка після прийому їжі, метеоризм, пронос або запор, дисбактеріоз або кандидоз, а також такі зовнішні прояви, як розшарування нігтів і вугри. Для зниження кислотності існує досить багато коштів, а підвищити її досить складно. В якості заходів для підвищення кислотності ви можете кожен раз перед їжею випивати кілька ковтків лимонного, гранатового або яблучного соку.
3
При появі болю, дискомфорту в області живота, потрібно звернутися до лікаря-гастроентеролога, який призначить обстеження, а за його результатами курс лікування. Лікування гастриту комплексне і включає в себе лікарські препарати, дієту і строгий режим дня. Лікар при підозрі на гастрит призначає гастроскопію, рентгенологічне дослідження і визначає кислотність шлункового соку.
4
У момент загострення гастриту слід дотримуватися суворої дієти. При підвищеній кислотності слід їсти овочі у вигляді пюре, рибу, молоко, сир, а м'ясо повинно бути нежирне і відварне. Забороняється їсти смажену їжу і свіжий хліб. При зниженій кислотності рекомендується нежирне відварене м'ясо і рибу, відварені овочі та кисломолочні продукти, супи на нежирному бульйоні і фруктові соки. При підозрі на гастрит слід повністю відмовитися від куріння.