Як оплатити гру.

Оплата ігор необхідна для любителів комп'ютерних ігор, які вимагають грошових вкладень для активації деяких функцій. Як правило, любителі багатьох ігор повинні вчасно оплатити послуги для продовження сценарію гри.
Інструкція
1
Багато ігор приймають оплату через банківські карти (Visa, MasterCard), але найчастіше оплата здійснюється за допомогою електронного гаманця або спеціальних кодів для збільшення тимчасового порога ігри.После вибору переважного способу оплати необхідно визначитися з напрямком платежу, так як один вид платежу передбачає активацію власного акаунту, а другий - продовження аккаунта на певний проміжок часу.
2
Для оплати ігри за допомогою банківської карти будуть потрібні банківські реквізити та особисті дані власника картки, щоб гарантувати платіж і виключити ймовірність обману. Оплата електронними грошима вимагає уточнення та підтвердження платежу з введенням пароля вашого гаманця. Саме цей спосіб є найбільш економічним і прийнятним для гравців, так як не потрібно виходити за межі квартири для пошуку відділення, через яке можна оплатити послуги. До того ж, такий спосіб набагато простіше і швидше, ніж оплата гри через банківські реквізити.
3
Основні труднощі виникає в необхідності правильного введення ключа, який буде відправлений на електронну скриньку. Як правило, код приходить вже протягом 15 хвилин, лише в деяких випадках можуть статися затримки (залежно від часу доби і дня тижня) .Після того, як код активації отриманий, необхідно відкрити свій обліковий запис в грі і ввести в зазначену графу отриманий код. Вводити код потрібно уважно, після чого слід підтвердити правильність. Двічі активувати одну і ту ж гру не вийде.
4
Після активації дається певний часовий проміжок для гри, після закінчення якого необхідно придбавати тайм коди.Такім чином, будь-який спосіб оплати комп'ютерної гри дає можливість початку і продовження гри. Важливо вибрати найбільш підходящий саме для себе спосіб і слідувати інструкції по оплаті.