Як навчитися малювати безкоштовно.

Для когось малювання - хобі, для когось - професія. Але й ті, й інші колись якось навчилися малювати. Як і будь-якої творчої професії, цій справі можна навчитися самому. Головне - величезне бажання і знання того, з чого почати.
Вам знадобиться
  • олівці, ластик, папір, акварель, гуаш
Інструкція
1
Найважче - це почати з нуля. У наш час за допомогою інтернету можна швидко отримати будь-яку інформацію. Можете полазити на різні форуми, але найкращий старт - це знайти літературу для початківця художника. Книга Уіллі Погейні "Мистецтво малювання" відмінно підійде для початкового занурення в світ образотворчого мистецтва.
2
Найкраще починати вивчення малювання з простого олівця. Це найбільш зручний і невибагливий інструмент, з яким новачок зможе освоїти основи побудови, композиції та світло-тіньової опрацювання. Спочатку варто малювати прості фігури - кулі, куби, конуси і їх різні комбінації, малюючи як з натури, так і з фотографій. Потім можна перейти на натюрморти. Потім вже можна братися за малювання людської фігури і портретів. Загалом, як і в будь-якій справі, йти коштує від загального до приватного.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HqNEm04_Oho
Корисна порада
Основні аспекти малювання, які вам необхідно вивчити, це: -Взаємодія світла і тіні-перспектива-анатомія людського тіла-композиція-кольорознавство