Як поставити металевий паркан.

В даний час великою популярністю користуються паркани з профнастилу. Даний матеріал економічний і надійний. До того ж, його досить просто монтувати. У таких зборів висока ступінь захисту від звуку.
Інструкція
1
Встановити паркан з профнастилу можна самостійно. Для початку необхідно звичайної лопатою викопати невеликі ямки. Глибина їх має бути близько півметра, а діаметр - 30х30 см. Якщо ж грунт дозволяє, то ви можете для цієї мети використовувати ручний бур. У готові ями можна вставляти труби і виставляти їх вертикально по рівню. Не варто забувати про їх фіксацію. Потім можна заливати ями з трубами бетоном. В ролі стовпців найкраще використовувати спеціальну профільовану трубу, яка має перетин 60х60 мм і товщину метала 2-3 мм. Саме на них найпростіше встановити металевий паркан. Якщо ж ви вирішили стовпчики вкопати під ворота, то збільште їх перетин до 100х100 мм. Бетон повинен добре схопитися. Після цього до стовпів можна приварити прогони із сталевих перемичок. Найчастіше вони мають перетин 40х20 мм. Залишилося тільки покрити фарбою дану конструкцію.
2
Далі необхідно на готовий каркас встановити профнастил. Для цієї мети до горизонтальних прогонів необхідно закріпити самі листи. Найкраще при цьому використовувати спеціальні заклепки або саморізи по металу. Саме за рахунок великих розмірів та легкості аркушів це робиться дуже швидко.
3
Якщо з часом одна або більше секцій отримають пошкодження, то можна легко їх демонтувати і замінити на нові. Якщо ви кріпили листи на саморізи, то необхідно їх викрутити, встановити новий лист і вкрутити назад. На це піде не більше 20 хвилин. Ваш паркан буде знову радувати вас своїм чудовим і первозданним видом.
4
Також ви можете скористатися іншим варіантом. Відразу варто відзначити, монтаж займе більше часу і ресурсів. В даному випадку стовпці і нижню частину прольоту необхідно викласти цеглою на висоту 70-80 см. Це дозволяє значно збільшити висоту огорожі, прибравши при цьому його парусність.
Якщо ви вирішили побудувати металевий паркан, роботу можна зробити самостійно або довірити процес професійним будівельникам. Вам знадобляться будівельні матеріали та інструмент. Наявність спецтехніки прискорює роботу.
Інструкція
1
Металевий паркан можна зробити з різних матеріалів. Спочатку визначитеся, яке саме огорожу вам подобається. Якщо ви віддаєте перевагу суцільні паркани, купите профлист або зробіть зварної паркан.
2
Якщо глухий паркан вам не подобається, віддайте перевагу металевого паркану або сітки-рабиці. Дуже красиво виглядає кований паркан, але таку огорожу має високу вартість.
3
Огорожа з рабиці дуже популярно. Паркан виходить довговічним, прозорим і легким в монтажі. Правильно вибирайте діаметр осередків сітки. Для запобігання корозії сітку покривають полімерами або цинком. Сітка рабиця, завдяки хвилястою структурі, має особливу міцність.
4
Можна використовувати для будівництва огорожі профлист. Забір їх цього матеріалу виходить міцним і довговічним. Огорожа з профільованого листа стійко до екстремальних кліматичних явищ. Зварні паркани зводять з використанням металопрокату. Зварні огорожі включають всі види кованих виробів.
5
Перед будівництвом будь-якого огорожі зробіть розмітку ділянки. Визначте відстань між стовпами, воно має бути не більше трьох метрів. Купіть матеріал для лаг.
6
Якщо говорити про стовпи, в будівництві парканів широко використовуються гвинтові палі. Їх можна встановлювати на будь-якому грунті, на різних рельєфах, в будь-який час року і погоду. Установка не вимагає великих фінансових вкладень, оскільки гвинтові палі продаються за доступною ціною. Палі можна перевозити з одного місця на інше. Вони можуть витримати навіть важкі паркани. Гвинтові палі встановлюють вручну або за допомогою спецтехніки.
7
Також в якості стовпів можна використовувати металеві труби. Перед установкою в землю їх рекомендується покрити ґрунтовкою. Це запобіжить корозію. Необхідно враховувати, що чим вище планується зводити паркан, тим на більшу глибину необхідно вкопувати стовпи. Зазвичай глибина буріння грунту становить від одного до півтора метрів. В роботі можна використовувати ручний бур.
8
Спочатку встановіть стовпи по кутах, а потім натягніть між ними волосінь і встановіть решта опори. Залийте отвори в землі цементним розчином. Це дозволить міцно зафіксувати стовпи. Виділіть декілька днів на застигання розчину.
9
При зведенні забору на рухливих грунтах рекомендується використовувати стрічковий фундамент. Для його облаштування по периметру ділянки викопується траншея. На дно траншеї насипають подушку з піску і укладають арматуру. Вона не повинна стосуватися стін траншеї та її дна. Для цього під арматуру можна підкласти шматки цеглин. Потім встановлюють опалубку і заливають бетонний розчин.
10
Після установки стовпів можна організовувати лаги і робити огорожу. Профлисти кріпляться на саморізи. Сітку рабицю прикручують до опор за допомогою дроту. Металевий паркан також кріпиться за допомогою саморізів.