Як схуднути на рисовій дієті. рисова дієта спосіб приготування рису.

Унікальність рисової дієти криється у властивостях продукту - рис має здатність очищати організм, сприяє виведенню продуктів розпаду, зайвої рідини, солей і т.д. Якщо ви вирішили дотримуватися рисової дієти з метою схуднення, то необхідно дотримуватись певних правил.
Інструкція
1
Ваша дієта повинна бути строгою. З декількох варіантів систем живлення вибирайте найрадикальніші - триденну (стакан рису, приготований без солі, спецій і масла на добу), тижневу (невелика кількість овочів на додачу до 500 грамам рису в день).
2
Вибирайте неочищений рис. Білий рис позбавлений більшої частини корисних речовин, які містяться якраз в лушпинні. Якщо у вас немає захворювань шлунка та інших органів травлення, то краще вживати неочищені сорти, які багаті вітамінами групи B, калієм, селеном, цінними амінокислотами.
3
Правильно готуйте рис. Білі сорти можна варити звичайним способом, а неочищений бурий або коричневий рис краще попередньо замочити на ніч, а вранці зварити в порції свіжої води. Готову каструлю з рисом потрібно укутати на пару годин, щоб дати йому настоятися. Рис, приготовлений таким чином, збереже всі цінні властивості.
4
Очисна рисова дієта передбачає особливий спосіб приготування рису - багаторазове замочування. За 5 днів до початку дієти залийте дві ложки рису водою, кожен день міняйте воду, а на 5-й день зварити його і з'їсти. Так готується 4 склянки рису, і кожен день ви з'їдаєте по одному, заповнюючи звільнився новою порцією рису. Замочений рис можна і не варити, тоді очисний ефект буде виражений сильніше.
5
Обов'язково приймайте харчові добавки з вітамінами або полівітамінні комплекси. Очисна функція рису поширюється не тільки на шлаки і токсини - він виводить і корисні речовини, тому обов'язково підтримуйте організм додатковим прийомом вітамінів.
6
Дотримуйтесь всі обмеження. Під час рисової дієти не можна вживати алкоголь, солоні і копчені продукти, гострі і кислі страви - строго дотримуйтеся списку дозволеної їжі. Відмовтеся від кави і міцного чорного чаю.
7
Пити воду можна тільки до прийому їжі - за півгодини до їжі випийте склянку чистої води. Випивайте не менше півтора літрів води в день, щоб процес схуднення йшов активніше - це профілактика закрепів і поліпшення умов виведення токсинів. Припустимо випивати пару чашок зеленого чаю в день, слабо завареного і без цукру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4a6OT_Ap8Zs