Як дізнатися, Яка пісня на радіо. дізнатися Яка пісня грає на бім радіо.

Напевно, рано чи пізно, така ситуація трапляється з кожним - ви чи хтось поруч з вами включає радіо, і з динаміків лунає пісня, яку ви ніколи не чули до цього, але вона вам надзвичайно подобається. Ви хочете закачати її в свій плейлист або дізнатися, що ще виконує ця група чи співак, але ді-джей продовжує трансляцію, не згадавши ні назви пісні, ні виконавця.
Вам знадобиться
  • Телефон
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Не вводьте канали, поки не дізнаєтеся, як називається радіостанція, яку ви зловили. Знаючи назву радіостанції, вам буде набагато простіше знайти прозвучала композицію.
2
Самий очевидний спосіб - зателефонувати на радіо. Врахуйте, що чим швидше ви це зробите, тим більше шансів отримати відповідь. Адже мало хто з ді-джеїв здатний згадати, яка композиція була в плейлисті минулої середи години в три ночі. Якщо вам незручно дзвонити, напишіть лист електронною поштою. Запитайте, чи не будуть такі люб'язні співробітники радіостанції і не підкажуть вам назву пісні і виконавця. Заздалегідь подякуйте за допомогу. В правилах деяких радіостанцій є пряма заборона службовцям давати відповіді на подібні питання. Добре, що у нас є й інші способи задовольнити свою цікавість.
3
Зайдіть на сайт радіостанції. Найчастіше там існують такі розділи, як «Зараз грає», «Зараз в ефірі» або навіть «Плейлист дня».
4
Відвідайте он-лайн ресурси. На сайті http://www.moreradio.ru, в розділі «Плейлист радіо» зберігаються плейлисти більш ніж тридцяти радіостанцій за весь минулий тиждень. Назва кожної пенсії є посиланням, яка веде на відповідний ролик на YouTube.На сайті http://www.moskva.fm є ще більш зручний розділ - «Що за пісня?». Вам необхідно ввести тільки проміжок часу, в який ви почули композицію, і перед вами розгорнеться список пісень, які звучали у цей час на 53 радіостанціях. Ви можете звузити пошук, якщо абсолютно точно знаєте, за яким радіо ви чули вашу мелодію.
5
Якщо жоден з цих способів не допомагає, спробуйте звернутися за допомогою до пошуковиків. Згадайте якомога більше слів з пісні. Постарайтеся витягти з пам'яті якісь не стандартні фрази, адже пошук за словосполученням «Прощай, мій милий + пісня» дає 946 000 ответов.Еслі композиція звучала англійською мовою, перевірте написання слів і введіть запит в пошукову форму спеціалізованого сайту Lyrster.com. Творці сайту стверджують, що в його пам'яті зберігаються слова 400 тисяч англомовних песен.После того, як ви визначилися з назвою пісні, набагато легше буде знайти її виконавця.