Як весело відсвяткувати День студента.

День студента припадає на 25 січня. Саме в цей день всі студентське співтовариство з року в рік намагається відзначити його незабутньо. Для спогадів на цілий рік стоїть трохи попрацювати.
Інструкція
1
Створіть атмосферу свята. Часто 25 січня випадає на навчальний день. Значить, половину його ви проведете в стінах рідного університету. Цей факт зовсім не означає, що доведеться нудьгувати і чекати закінчень пар. Прикрасьте стіни вашого факультету плакатами і газетами, зробленими самостійно. Виберіть тематику і оформите простий ватман формату А1. Наприклад, приклейте фотографії однокурсників до і після надходження (можна взяти дитячі фото), обіграйте ситуацію в стилі «що з ними зробила навчання в інституті» або придумайте щось своє. Плакати можуть містити забавну картинку і гасло.
2
Домовтеся заздалегідь з деканатом про проведення свята на факультеті. Він може пройти, наприклад, у формі виступу курсів або груп з кумедними сценками зі студентського життя. Залучіть до нього викладачів, викликайте їх на сцену, роздайте ролі та сценарій. Головне, продумати все до дрібниць, створити єдиний сценарій, об'єднати всі групи і курси.
3
Організуйте зустріч поза стінами університету. Варіантів може бути безліч. По-перше, визначитеся зі списком запрошених і кількістю учасників. Ви можете зустрітися тільки з вашою групою, курсом або ж зібрати весь потік. По-друге, виберіть місце і формат свята. Це може бути виїзд на природу з шашликами, зняття будинку для проведення свята від заходу до світанку. Або ж рушайте в нічний клуб, де, швидше за все, буде тематична вечірка в цей день. Останній варіант хороший тому, що вхід до закладу буде знижений при наявності студентського квитка. Якщо кількість людей зовсім невелике, то можна зібратися в одного з вас в квартирі, заздалегідь купивши необхідні продукти і прикрасивши її.
4
Не давайте один одному нудьгувати. Обов'язково подбайте про конкурсах та іграх на святі, придумайте їх заздалегідь і підготуйте все необхідне для проведення (паперові листочки, ручки, олівці та інше).