Як визначити виробника телефону.

При купівлі мобільного телефону існує ймовірність придбати підроблену модель. Щоб цього не сталося, знадобиться вміння визначати виробника телефону, яким може оволодіти будь-який споживач.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - коди країн-виробників стільникових телефонів.
Інструкція
1
Для того щоб визначити виробника телефону, зверніть увагу на офіційну маркування IMEI. В ній перші шість цифр - це затверджений код типового зразка (ТАС), дві цифри - код виробника (FAC). Наступні дві цифри - код країни, де проведена остаточна зборка (SNR). Потім слід серійний номер телефону, що складається з шести цифр. Залишається одна резервна цифра в якості запасного ідентифікатора.
2
Наберіть на телефоні "* # 06 #» і на екрані побачите IMEI. Якщо модель не була перепрошита, то ці ж цифри будуть відображені на етикетці мобільника. Напис буде виглядати, наприклад, так: «IMEI 3578522078». Опустіть TAC. Сьома і восьма цифра відповідає коду виробника - «20». У глобальній мережі існує безліч ресурсів, де можна знайти коди країн. Так, в нашому випадку цифра 20 відповідає німецькому виробникові.
3
Слід зазначити, що перед тим як визначити виробника мобільного телефону, потрібно вивчити можливі країни його виробництва, так як в IMEI, внаслідок перепрошивки, можуть бути просто бездумні значення. В теж час International Mobile Equipment Identifier є унікальним ідентифікатором оригіналу, встановленим заводом-виробником.
4
Якщо після набору «* # 06 #» нічого не сталося, то перевірте етикетки, які наклеєні на акумуляторної батареї і під нею. Якщо існує обман, то можна побачити невідповідність IMEI на цих конструктивних елементах моделі. Кром того, офіційні виробники захищають наклейку з описом характеристик телефону голографічними зображеннями. Хоча всі ці мітки теж можуть бути підроблені.
5
Для того щоб визначити офіційного виробника телефону iPhone виберіть пункт «Про устрій» в меню цієї моделі. Коли з'являється меню «Додому» виберіть пункти в наступній послідовності: «Настройки», «Основні», «Про устрій». Прокрутіть сторінку вниз. При цьому, в залежності від моделі, можна побачити позначення серійного номера як UDID, IMEI або ICCID. Наприклад, ICCID - ідентифікатор інтегральної мікросхеми карти.
6
Крім того, в комплекті програмного забезпечення до телефонів може поставлятися додаток «iTunes», яке теж дозволяє визначити характеристики виробника моделі і деякі інші властивості. Подивіться серійний номер телефону на зворотній стороні Apple iPad, який обов'язково присутній у офіційного виробника.
Щоб визначити номер телефону, ви можете скористатися такою послугою, як автоматичний визначник номер а. Деякі оператори активують такі послуги відразу, деякі ж вимагаю запиту власника номер а на їх підключення.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Після того, як ви обзавелися телефонним номер ом будь-якого оператора стільникового зв'язку, перевірте, чи встановлений на ньому автоматичний визначник номер а. Для цього зателефонуйте на ваш номер з будь-якого телефону, де відсутня «Анти-АОН». Якщо дзвінок ідентифікується, значить, визначник підключений. Якщо на дисплеї не висвітиться номер дзвонить, зверніться в службу підтримки вашого стільникового оператора з проханням підключення даної послуги на ваш телефон. Зверніть увагу на той факт, що деякі оператори стільникового зв'язку можуть передбачати абонентську плату за таку послугу, як автоматичний визначник номер а. Про розмір плати ви можете запитати в службі підтримки клієнтів. Якщо ж послуга безкоштовна, вас повідомлять про це
2
Якщо ви бажаєте визначити номер телефону, хто телефонував вам з підключеною послугою «Анти-АОН», вам слід звернутися в офіс вашого стільникового оператора, попередньо, взявши з собою паспорт. Підійдіть до будь-якого вільного співробітнику офісу і замовте послугу деталізації вхідних дзвінків за певний період. Дана послуга платна і у кожного оператора може коштувати по-різному. Менеджер стільникового оператора надасть вам документи, де будуть відображені всі вхідні дзвінки за який Вас період часу. Зіставивши час і дату цікавить вас дзвінка, ви зможете побачити номер телефону хто телефонував вам людини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bqdtAAPaRFc