Як лікувати захворювання органів травлення.

До основних органів травлення відносяться слинні залози, стравохід, шлунок, тонкий і товстий кишечник. До допоміжних - печінка, підшлункова залоза, рот, селезінка. Захворюваннями органів травлення займається лікар-гастроентеролог і гепатолог.
Вам знадобиться
  • - напрямок до гастроентеролога;
  • - обстеження;
  • - призначення лікаря.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте важкість у шлунку, печію, відрижку, часто присутня діарея або запор, турбує здуття живота, нудота, блювота, погане травлення, болі в правому боці, зверніться до терапевта і отримаєте направлення до лікаря-гастроентеролога або гепатолога . Дуже часто фахівець з органам травлення суміщає професії та до двох різних лікарям ходити не доведеться.
2
Вам призначать повне обстеження. До методів обстеження відносяться загальні та біохімічні аналізи, УЗД черевної порожнини, магнітно-резонансна томографія. При необхідності проведуть зондування і візьмуть матеріал для обстеження за допомогою інструментів.
3
На підставі обстеження лікар призначить необхідне лікування в амбулаторних, стаціонарних умовах, а при необхідності вас підготують до планової хірургічної операції.
4
До захворювань органів травлення відносяться гастрити, коліти, дисбактеріоз, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, панкреатит, холецистит, гепатоз, дискінезія, онкологія. Всього налічується більше 150 найменувань.
5
Якщо серйозних захворювань не виявлено і операція не призначена, то додатково до основного лікування, призначеного лікарем, ви повинні дотримуватися дієти, відмовитися від шкідливих звичок, вести розмірений спосіб життя.
6
В раціон потрібно включити овочі, відварне м'ясо і рибу, молочні і кисломолочні продукти. Їжу готуйте на пару, а потім ретельно подрібнюйте. При захворюваннях органів травлення щадного режиму харчування доводиться дотримуватися все життя. Найменше порушення в дієті призведе до загострення захворювання.
7
Щоб полегшити і поліпшити травлення приймайте шлункові збори, відвар насіння льону. Збори ви можете купити в аптеці, заварюйте їх згідно інструкції на упаковці.
8
Для приготування відвару насіння льону помістіть 2 столових ложки сухої сировини в термос, залийте 500 мл окропу, залиште для настоювання на 5:00, приймайте по половині склянки за 30 хвилин до їди 4 рази на день. Відвар містить слиз і захищає шлунково-кишковий тракт від негативного впливу.
9
Систематично відвідуйте лікаря, проводите повторні обстеження і суворо дотримуйтесь всіх рекомендацій.