Як зробити посічене волосся сильними.

Гарне волосся - це насамперед здорові. Часте фарбування, використання фена, щипців для завивки, відпочинок на морі роблять волосся слабкими і млявими. Кінці розщеплюються і вигладять кошлатими пасмами. Щоб волосся стали сильними, необхідно здійснювати систематичний догляд, правильно харчуватися і усунути негативні фактори впливу.
Вам знадобиться
  • - м'який нейтральний шампунь;
  • - бальзам;
  • - кондиціонер;
  • - маски;
  • - масло для волосся;
  • - спрей після миття.
Інструкція
1
Щоб волосся виглядали більш здоровими, зверніться до стиліста для зрізання посічених кінчиків. У салоні вам зроблять гарячу стрижку - це означає, що зрізати кінці будуть гарячими ножицями, що допоможе не тільки видалити нездорові кінці, але й спаяти здорове волосся і уникнути подальшого розшаровування.
2
Після стрижки починайте інтенсивно доглядати за волоссям. На час припиніть використання перманентних фарб, після миття сушіть волосся природним способом, не використовуючи фен. Також відмовтеся від засобів для укладки, сильної фіксації.
3
Мийте волосся, закинувши голову назад. Акуратно наносите шампунь по всій довжині, змивайте струменем душа і промокайте м'яким рушником, що не спутуючи пасма.
4
Для миття використовуйте м'який нейтральний шампунь. Після миття використовуйте бальзам або кондиціонер. Це сприяє склеюванню лусочок і запобігає розшаруванню. Два рази на тиждень наносьте на 5-10 хвилин живильну або відновлює маску. Всі засоби для догляду купуйте від відомих виробників або лікувальної серії.
5
Маску ви можете приготувати самостійно. Змішайте яєчний жовток з 1 столовою ложкою оливкової олії, нанесіть по всій довжині, накрийте волосся целофановим пакетом. Через 2 години ретельно змийте маску.
6
Після миття використовуйте легке поживне масло, крем або спрей, які можна наносити на сухе або вологе волосся і не змивати.
7
Приділіть достатню увагу своєму харчуванню. У раціоні повинні бути присутніми продукти тваринного походження, молочні продукти, овочі та фрукти. Кілька разів на рік приймайте комплекс вітамінів і мінералів, так як навіть при самому раціональному харчуванні не можна отримати достатню кількість всіх необхідних речовин.
8
У косметичних салонах проводять інтенсивні процедури з лікування та оздоровлення волосся. Дві процедури на місяць допомагають відновити волосся на кілька місяців. Після лікування локони виглядають сильними і здоровими.