Як виготовити самому меблі.

Чого тільки немає в меблевих магазинах - хочеться купити все і відразу, але це, на жаль, не завжди по кишені. Однак є вихід. Можна виготовити відмінну меблі своїми руками. Так ви зможете зробити обстановку свого будинку неповторно оригінальною. До того ж, виготовлення меблів - захоплюючий творчий процес.
Вам знадобиться
  • Матеріал для виготовлення меблів, фурнітура, інструменти.
Інструкція
1
Почніть з підготовки приміщення. Воно має бути просторим і добре освещенним.Возьміте аркуш паперу і покажіть на ньому креслення майбутнього виробу. На даному етапі потрібно розрахувати розміри вироби, фурнітуру, тобто гаки, ручки, петлі, кріплення, утримувачі стекол, стяжкі.Теперь ви можете вирізати шаблони в натуральну величину, це допоможе вам оцінити реальні розміри виробу і його розташування в приміщенні.
2
Настав час придбати матеріали. Вибір дуже широкий. Не варто економити і купити хороший матеріал, меблі з якого ще й вашим онукам послужить. Оптимальний варіант - дерево.
3
Приступайте безпосередньо до процесу виготовлення меблів. Пиляти дерево краще електричним лобзиком. З ручними інструментами без навичок впоратися важкувато. Тепер потрібно відшліфувати розрізи рашпілем або середньої наждачним папером.
4
Збирати виріб рекомендуємо на спеціальні меблеві стяжки. Багато хто віддає перевагу куточки, але вони з часом розходяться. Приступайте до свердління отворів під шунти і стяжки тільки після ретельної розмітки. Якщо доводиться свердлити великі отвори, потрібно спершу пройтися свердлом меншого діаметру на середніх оборотах. На зібране дуже гарне нанести покриття. Вибір кольору - за вами. Досвідчені майстри рекомендують морилку і лак.
Корисна порада
Виготовлення меблів своїми руками - справа цікава і яка потребує зосередженості. Не поспішайте. Намагайтеся вкласти в цей творчий процес частинку своєї душі. І звичайно, не забувайте про техніку безпеки.