Як очистити природну воду.

Природна вода займає 3/4 поверхні суші, в надрах землі також є природні джерела. Щоб очистити воду від суспензій і домішок, її необхідно фільтрувати через пористі речовини. У промислових масштабах фільтрація виробляється в очисних спорудах.
Вам знадобиться
  • - фільтр;
  • - пластикові пляшки;
  • - ємність;
  • - керамзит;
  • - активоване вугілля;
  • - обпалена глина.
Інструкція
1
Самая чиста природна вода - це тала і дощова, але якщо дощ йде в міських умовах, де стоїть смог, то вода виходить з ще більш шкідливими домішками, ніж природна з водойм. Те ж відноситься до талої води, якщо стікає вона з міських вулиць.
2
Спосіб очищення за допомогою заморожування і розморожування можна застосувати в домашніх умовах. Для цього налийте воду в пластикову пляшку, заморозьте на 1/3. Вся НЕ заморожена вода містить солі важких металів і шкідливі домішки, тому її злийте. Заморожена частина буде чистою водою, але цей спосіб не гарантує, що в ній не залишаться мікроорганізми.
3
Щоб уникнути наявності мікроорганізмів пропустіть воду через потрійний фільтр глибокого очищення, прокип'ятіть, налийте в пляшки, заморозьте, злийте третину води. Ви отримаєте ідеально чисту воду без домішок і мікроорганізмів.
4
У польових умовах, де неможливо використовувати фільтр або його просто немає, прокип'ятіть воду протягом 1 години, дайте їй відстоятися протягом доби у відкритій ємності, перелийте в чисту ємність, не збовтуючи осад, де випали всі домішки і солі важких металів. Кип'ятіння допомагає знищити всі мікроорганізми. В результаті ви зможете вживати воду і готувати на ній їжу.
5
Замість фільтра також можна використовувати керамзит, активоване вугілля та обпалену глину, які фільтрують воду, не пропускаючи суспензії і солі важких металів, але не вбивають мікроби і бактерії, тому вода все одно підлягає кип'ятінню.
6
У промислових умовах очистка води не передбачає кип'ятіння, тому її хлорують. На одну тонну питної води використовується 0,7 г хлору. У деяких хлор викликає алергію і астму, їм рекомендується не пити воду з-під крана, а використовувати фільтри потрійний або подвійний очищення. Після очищення кип'ятити воду необов'язково, тому що хлор вбиває всі відомі бактерії і мікроорганізми.