Як налаштувати віддалений сервер.

Виконання налаштування віддаленого сервера звітів передбачає попереднє зміна параметрів роботи брандмауера Windows і дозвіл використання запитів на портах, що беруть участь в роботі обраного сервера.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції настройки віддалених підключень до бази даних сервера звітів.
2
Вкажіть пункт Microsoft SQL Server 2008 R2 і розкрийте посилання «Кошти настройки».
3
Перейдіть у розділ «Диспетчер конфігурації SQL Server» і розкрийте вузол «Мережева конфігурація SQL Server» подвійним кліком миші.
4
Виберіть пункт «Протоколи» і включіть протоколи TCP/IP і вибраних каналів.
5
Виконайте перезапуск служби SQL Server для застосування обраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення активації віддаленого адміністрування в файрвола.
6
Викличте контекстне меню елемента «Командний рядок» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора».
7
Введіть значення: netsh.exe firewall set service type = REMOTEADMIN mode = Enable scope = ALLв текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди запуску служби.
8
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції настройки дозволів DCOM для дозволу віддаленого доступу до утілітпм WMI.
9
Вкажіть пункт «Адміністрування» і виберіть пункт «Служби компонентів».
10
Розкрийте вузол «Комп'ютери» і вкажіть пункт «Мій комп'ютер».
11
Розкрийте меню «Дія» і вкажіть пункт «Властивості».
12
Оберіть розділ «Безпека COM» і виконайте натиснення кнопки «Редагувати обмеження» в розділі «Дозволи на запуск і активацію».
13
Вкажіть ім'я користувача і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
14
Застосуйте прапорці на полях «Віддалений доступ» і «Дистанційна активація» у розділі «Дозволити» вузла «Дозволи для користувача або групи» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
15
Поверніться в меню «Керування комп'ютером» і розкрийте посилання «Служби і додатки» для здійснення процедури зміни параметрів дозволів простору імен WMI сервера.
16
Викличте контекстне меню компонента «Елемент управління WMI» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
17
Оберіть вкладку «Безпека» діалогового вікна і послідовно розкрийте папки: - Root; - Microsoft; - SQL Server; - ReportServer; - MSSQLServer; - v10.
18
Вкажіть папку Admin і виконайте натиснення кнопки «Безпека».
19
Скористайтеся опцією «Додати» для визначення імені користувача, призначеного для управління сервером, і застосуєте прапорці на полях: - «Включити обліковий запис»; - «Включити віддалено»; - «Прочитати безпека».
20
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.