Як очистити пам'ять браузера.

Кеш-пам'ять веб-браузера тимчасово зберігає деякі частини відвіданих нами сайтів (зображення, сценарії). При накопиченні великого обсягу кеш-пам'яті робота веб-браузера може помітно сповільнюватися. Тому рекомендується періодично очищати пам'ять браузера. Як саме це зробити залежить від того, яким інтернет-браузером ви користуєтеся.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до мережі інтернет
Інструкція
1
Для очищення кеш-пам'яті браузера Windows Internet Explorer перейдіть до меню налаштувань браузера справа вгорі сторінки (клацніть лівою кнопкою миші по значку «шестерня»). З випадного меню слід вибрати «Властивості оглядача». У віконці властивостей виберіть «Загальні». В розділі «Історія перегляду» натисніть «Видалити» і відзначте прапорцями ті пункти, які бажаєте видалити (тимчасові файли Інтернету, Кукі-файли, при бажанні - журнал оглядача). Знову натисніть «Видалити», а потім «ОК».
2
У браузері Mozilla Firefox для очищення пам'яті перейдіть до налаштувань, натиснувши лівою кнопкою миші по помаранчевому значку браузера вгорі екрану в лівій частині адресного рядка. Із запропонованого меню виберіть «Налаштування», в них - знову натисніть «Налаштування», а потім - вкладку «Конфіденційність». В даній вкладці можна вибрати варіанти зберігання браузером історії перегляду сайтів. Відзначте галочкою обрані варіанти.
3
Якщо ви використовуєте браузер Opera, для переходу до налаштувань натисніть на значок браузера і виберіть розділ «Видалити особисті дані». Перейдіть до пункту «Детальна обробка». Натисніть на стрілку, відзначте галочкою варіант «Очистити кеш». Натисніть «Видалити», потім «ОК» .Інший варіант - в настройках браузера виберіть вкладку «Додатково», а в ній - пункт «Історія» та натисніть кнопки "Очистити" для кешу та історії перегляду.
4
Для браузера Google Chrome перейдіть до налаштувань (натисніть на «гайковий ключ» справа вгорі на сторінці) і виберіть "Параметри". Серед них перейдіть у вкладку "Розширені", натисніть на напис «Видалити дані веб-перегляду». Помітьте прапорцем «Очистити кеш» і відзначте, за який саме період будете видаляти інформацію. Потім натисніть «Видалити дані веб-перегляду» - «Закрити».
5
У браузері Safary натисніть на значок «шестерня», що відкриває настройки браузера. В розділі «Скинути Safary» виберіть «Скинути».