Як включити gps приймач.

Навігатори досить корисні у використанні: вони з легкістю зорієнтують вас на місцевості і підкажуть дорогу в будь-яке місце на карті, швидко проклавши маршрут. Однак, якщо у вас вже є gps-приймач, вам необов'язково купувати навігатор.
Інструкція
1
У такому випадку потрібно підключити gps-приймач до комп'ютера або КПК, що володіють передавачем Bluetooth. Активуйте службу bluetooth на вашому КПК або комп'ютері. Для цього зайдіть в меню, яке відповідає за налаштування Bluetooth, і натисніть на кнопку «Включити» або «Активувати». Виконайте пошук пристроїв і додайте gps-приймач до знайдених пристроїв, з якими здійснюється з'єднання.
2
Налаштуйте COM-порт для програми навігації, щоб та змогла розпізнати підключений gps-приймач. Для цього потрібно створити віртуальний COM-порт, який насправді буде з'єднувати програму навігації з приймачем, що працює за технологією bluetooth.
3
Налаштуйте СОМ-порт вашого КПК. Для цього введіть назву порту і використовується значення швидкості. Так для КПК Asus A632 або A636 налаштування такі: COM 5 і швидкість 4800; для КПК FS N500, N520 і N560 - COM 8 і 9600; для HP rx5730 - COM 7 і 9600. Налаштування для свого КПК ви можете знайти в інтернеті.
4
Якщо ви використовуєте комп'ютер або КПК, вам допоможе утиліта GPSinfo (її можна знайти в комплекті поставки приймача). Встановіть дану утиліту в операційну систему комп'ютера або КПК, потім запустіть її та натисніть на кнопку Scan COM-ports. Утиліта перевірить існуючі COM-порти і вкаже порт для приймача.
5
Утиліта GPSinfo також має можливість діагностики роботи вашого gps-приймача. Якщо діагностика пройшла успішно, запустіть програму навігації і зайдіть в налаштування, щоб вказати підключений приймач. Якщо у вас немає даного програмного забезпечення в наявності, можете знайти на сайті spaces.ru. Включити gps-приймач, як правило, неважко, так як всі налаштування за замовчуванням встановлені в комунікатор.