Як подивитися свою історію пошуку.

Історія веб-пошуку може виявитися дуже корисною: приміром, з її допомогою можна переглядати відвідувані вами недавно інтернет-сторінки, а також швидше відшукувати шукану інформацію, пошуком якої ви вже не так давно займалися.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Нехай для виходу в інтернет ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox. Цей веб-оглядач має спеціальний журнал, куди записуються відвідувані вами ресурси. Його можете переглянути, натиснувши «Показати весь журнал». Скориставшись пошуком, ви зможете досить швидко відшукати потрібний вам сайт в численному кількості назв які розміщені ресурсів. Якщо після перегляду історії пошуку ви вирішите очистити журнал від збережених в ньому записів, одночасно натисніть клавішу Ctrl і кнопку A (англійську клавішу): ця процедура дозволить виділити всі елементи журналу. Потім в меню «Управління» виберіть опцію «Видалити»: журнал відвідування буде очищений буквально за кілька секунд.
2
Якщо ви використовуєте браузер Internet Explorer, то перегляд історії пошуку не відніме у вас багато часу. Справа в тому, що в цьому браузері теж передбачений спеціальний журнал, в якому зафіксовані всі відвідані вами інтернет-ресурси. Щоб його відкрити, одночасно натисніть Ctrl, Shift і H (англійську клавішу). В цьому журналі все відвідувані сайти вказані в хронологічному порядку, тобто розподілені з урахуванням часу відвідування. Якщо ж клацніть по назві інтернет-сайту, то перед вами відкриється список відвіданих на цьому ресурсі сторінок. Видалити всю інформацію з журналу можна, відкривши в його меню вкладку «Сервіс» та обравши опцію «Видалити журнал оглядача".
3
Для перегляду історії пошуку в браузерах Google Chrome і Safari натисніть на розташовану у верхньому правому куті піктограму і серед відкрився переліку опцій виберіть «Історія». Другий спосіб відкрити журнал відвідувань - одночасно натиснути CTRL і H (англійську клавішу).
Зверніть увагу
Пам'ятайте: в журналах відвідування залишаються всі вводяться вами дані (логіни, паролі та інша інформація), тому вони - справжня знахідка для проворлівих хакерів!
Корисна порада
Виконайте настройку журналу відвідування, вказавши браузеру, як довго зберігати історію відвідуваних сайтів.