Як намалювати динозавра.

Багато з нас в дитинстві були любителями величезних доісторичних ящерів. Особливий трепет викликав тиранозавр рекс, один з найбільших хижаків, що існували на нашій планеті. Його-то ви сьогодні і навчитеся малювати.
Вам знадобиться
  • Олівець, папір.
Інструкція
1
Перший крок - найважливіший, адже від нього буде залежати те, що вийде в кінцевому результаті. Полягає він у тому, щоб знайти потрібні форми і намітити загальну позу майбутнього динозавра. Ні про яку акуратності тут не варто навіть думати, просто вільними легкими рухами намагайтеся накидати те, що уявляєте у себе в голові. Будьте сміливіше, шукайте форми і лінії, якими захочеться милуватися.
2
Тепер отриманий "каркас" коштує оживити. Намалюйте всі частини тіла там, де вони повинні розташовуватися. Можете щось поміняти, якщо вам здається, що від цього сприйняття малюнка зміниться в кращу сторону. Експериментуйте, шукайте ідеї.
3
Заключний етап. Видаліть початковий ескіз і додайте дрібні деталі, які підкреслять мускулатуру динозавра і нададуть динаміки його руху.
Корисна порада
Дуже корисно подивитися на фотографії скелетів динозаврів, щоб краще зрозуміти як вони були влаштовані. Так як збереглися тільки скам'янілі скелети цих ящерів, їх шкуру ви можете малювати абсолютно будь-який, на ваш смак, адже ніхто не знає які вони були зовні.