Як заборонити доступ на сайт з комп'ютера. заборона входу через інші браузери.

Не всі інтернет-ресурси однаково корисні і безпечні, особливо для дітей, тому заборона доступу - дуже потрібна функція, якої в деяких випадках доводиться користуватися.
Інструкція
1
Щоб заборонити вхід на який-небудь сайт, відкрийте меню «Пуск».
2
Виберіть пункт «Виконати ...» (Run ...).
3
Введіть у директорію даний шлях: "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc" (в windows 2000 "C: \ WINNT \ System32 \ drivers \ etc"). Натисніть на клавішу Enter.
4
У папці, знайдіть файл hosts. Відкрийте його будь-яким текстовим редактором, наприклад блокнотом. У вас відкриється документ з «нутрощами» файлу hosts.
5
У цьому файлі знайдіть потрібну вам рядок з IP, наприклад, 127.0.0.1 localhost. Щоб заборонити доступ, наприклад, до сайту Вконтакте, ставте курсор в кінці слова localhost (або в кінці того рядка, яка у вас остання) і натисніть Enter.
6
Переведіть курсор на новий рядок і прописуйте наступне: 127.0.0.1. Натискаючи на клавіатурі Tab, у вас повинен з'явитися відступ більше, ніж від пропуску. Пишете адресу сайту без http і слеш (/), приблизно так - vkontakte.ru. Напишіть наступне: 127.0.0.1 www.vkontakte.ru.Ілі: 127.0.0.1 vk.com.
7
Таким же способом можна вчинити і з "Однокласниками". Виконайте все вище описані пункти, ви повинні отримати це: 127.0.0.1 www.odnoklassniki.ru.Ціфри зліва - внутрішній ip-адресу вашого комп'ютера, справа - імена доменів, до яких ви хочете заблокувати шлях.
8
Щоб зміни були застосовні, збережіть цей файл (натисніть на пункт "Файл", далі натисніть на "Зберегти") і перезавантажте комп'ютер. Після цього при запиті заблокованого сайту браузер буде переходити на іншу сторінку (видавати помилку про заборону доступу). Таким чином, з'єднатися з даними сайтом не вдасться і сторінка не завантажиться. Якщо ж за вашим комп'ютером сидять люди, які знають що таке файл hosts, можна просто поставити пароль на папку, в якому зберігається цей файл.
9
В інтернет-браузері Opera заборонити вхід на сайт можна іншим способом. Виберіть пункт «Інструменти», що знаходиться верхній частині браузера.
10
Виберіть пункт «Додатково» із запропонованого списку.
11
З нового списку виберіть «Заблокований вміст».
12
У вікні вписуйте назви сайтів, до яких хочете заборонити доступ.
В деяких випадках використання комп'ютера не за призначенням, наприклад, маленькими дітьми, слід обмежити доступ до всесвітньої павутини. Найпростіший вихід з цієї ситуації - скористатися потужним антивірусним комплексом Kaspersky Internet Security. Він здатний не тільки захистити від атак з мережі інтернет, але також блокувати деяким програмам доступ.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення від Лабораторії Касперського (Kaspersky Internet Security).
Інструкція
1
Діти можуть бути не єдиною причиною блокування доступу до мережі інтернет. Деякі програми можуть здійснювати оновлення без вашого методу, що збільшує витрату трафіку в місяць і уповільнює швидкість з'єднання. Для того, щоб блокувати доступ до інтернету, необхідно відкрити Kaspersky Internet Security.
2
В правом (верхньому) куті відкритого вікна програми знайдіть посилання, яка перемістить вас на апплет "Налаштування".
3
У лівій панелі вікна перейдіть в розділ "Захист" і натисніть підрозділ "Мережевий екран". Далі в правій панелі відзначте порожній квадратик навпроти пункту "Включити" - "Мережевий екран". Натисніть кнопку "Налаштування ...".
4
У вікні "Мережевий екран" перейдіть на вкладку "Правила фільтрації". В цьому списку програм виберіть необхідну вам програму, для якої необхідно обмежити вихід в мережу інтернет (в цьому прикладі розглянуто програму підвищеної функціональності для смартфонів Nokia, але ви можете змінити програму). Під списком програм натисніть кнопку "Додати".
5
У вікні "Мережеве правило" перейдіть в групу "Дії". Виберіть "Заблокувати", а в списку "Мережевий сервіс" виберіть пункт "Web Browsing". Натисніть кнопку "ОК".
6
У вікні "Мережевий екран" перейдіть на вкладку "Правила фільтрації". Під заданої вами програмою з'явиться нове значення "Заборонити". Натисніть кнопку "ОК".
7
У вікні зміни налаштувань натисніть на кнопку "ОК". Після скоєння цих дій для обраної програми буде включений повну заборону на вихід в мережу інтернет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8kNMMG1RHc0