Як змінити секретне питання у Світі.

З метою підвищення рівня безпеки вашої поштової скриньки і доступу в ваш аккаунт у соціальній мережі «Мій Світ» рекомендується час від часу змінювати секретне питання, необхідний для відновлення втраченого або забутого пароля.
Інструкція
1
Подумайте, чи будете ви на цей раз використовувати стандартний набір секретних питань, пропонованих поштовим і соціальним ресурсом www.mail.ru, або придумаєте свій. У другому випадку вірогідність несанкціонованого доступу до вашої поштової скриньки і, відповідно, аккаунту в «Моєму Світі» знижується. Хоча, звичайно, тут все залежить і від того, наскільки хитромудрий питання ви зуміли придумати.
2
Запишіть це питання і відповідь на нього в щоденнику або блокноті, щоб не забути. Ні в якому разі не зберігайте його в комп'ютері (навіть у файлах, до яких доступ має тільки адміністратор, тобто ви).
3
Наберіть в адресному рядку вашого браузера www.mail.ru, введіть логін і пароль і увійдіть в пошту. Якщо у вас підключений Mail.Ru Агент, зайдіть в пошту безпосередньо через нього (в цьому випадку вам не буде потрібно знову вводити логін і пароль).
4
Зверніться до розділу «Відновлення пароля» (http://e.mail.ru/cgi-bin/userinfo?). Якщо ви ввели цю адресу в рядок браузера, для доступу до сторінки вам буде потрібно ввести пароль і логін.
5
Оберіть зі списку один із стандартних запитань або введіть свій, вибравши пункт «Своє питання». Вкажіть коректну відповідь на питання. Перевірте, чи справді відповідь відповідає питання (потрібно для того щоб ви змогли відразу, при необхідності, його згадати).
6
Введіть буквено-числовий код, який ви побачите на картинці. Код необхідно вводити латинськими буквами без пробілів (реєстр не має значення). Якщо ви не бачите картинки, натисніть на посилання «Не бачу код». Перевірте, чи включений у вашому браузері показ картинок (меню «Сервис», вкладка «Додатково» або аналогічні пункти, залежно від того, який браузер ви використовуєте).
7
Для того щоб підтвердити зміни, введіть поточний пароль (пароль для доступу в поштову скриньку). Натисніть на кнопку «Зберегти».