Як збільшити дальність дії сигналізації.

Всі знають, для чого потрібна сигналізація. Вона відлякує зловмисників, що роблять замах на чуже майно, і привертає увагу господаря, щоб той зміг дати відсіч агресору. Сьогодні сигналізацію встановлюють практично повсюдно. На дверях і вікнах, всередині приміщень, в квартирах, магазинах, банках, у всіляких закладах. Сигналізація захищає не тільки квартири, але й деякі цінні речі. Є вона і на автомобілях.
Інструкція
1
Ви є щасливим власником авто? Тоді ви напевно стикалися з такою проблемою як управління сигналізацією з балкона, якщо ви проживаєте на верхньому поверсі. Адже вона часто просто на ваші дії не реагує. Можливо, що ви вже не раз замислювалися про те, як би збільшити радіус її дії. Самостійно вирішити це питання важко, саме тому краще звернутися до фахівця з фірми-виробника вашої сигналізації. Але якщо ви все ж вирішили зробити це самі - ласкаво просимо в чарівний світ електроніки!
2
Щоб збільшити дальність дії сигналізації, детально ознайомтеся з доданою інструкцією із застосування, в якій ви знайдете технічні характеристики виробу і основні норми правильної його експлуатації. Вивчіть хоча б на базовому рівні основи електротехніки. Якщо доведеться перепоювати або видозмінювати електронну схему сигналізації, це вам стане в нагоді. Більшість систем сигналізації має схожий принцип роботи, розберіться і в цьому. Зате потім ви зможете з легкістю управлятися з різними сигналізаціями.
3
Є простіший варіант. Спробуйте вивести антену за межі кузова або прикріпити її до лобового скла. Так ви виправите ситуацію, і при цьому вам не доведеться вникати в принцип дії охоронної системи. Якщо дану проблему вирішити все-таки не вдалося, купіть більш потужну модель, що має більший радіус дії. Це зменшить ризик того, що вашу машину можуть викрасти
4
Знання основ роботи сигналізації може послужити вам ще одну хорошу службу. Наприклад, ви працюєте в банку або в магазині. Важко переоцінити значення сигналізації для цих установ, адже від своєчасного спрацьовування охоронної системи залежить порою не тільки вміст сейфа і каси, але і здоров'я, і навіть життя працівників. Тому людина, що розбирається в роботі сигналізації, може виявитися дуже цінним співробітником.
Радіус дії сигналізації на всіх охоронних системах різний. Виробники сигналізацій можуть вказувати радіус прийому до 2,5 км. Але на ділі в міських умовах, де занадто багато перешкод і сторонніх радіохвиль, дія брелока може обмежуватися кількома метрами. Такий стан справ не влаштовує власників автомобілів і змушує їх шукати способи збільшення дальності дії сигналізації.
Вам знадобиться
  • - провід для нарощування антени.
Інструкція
1
Існує ряд факторів, які знижують радіус дії сигналізації. До них відносяться будинки, дерева, знаходження машини в гаражі або мушлі. А якщо вона стоїть в підземній парковці, сигнал взагалі може бути відсутнім. І в цьому випадку зняти машину з охорони можна тільки за допомогою кнопки аварійного відключення Valet. Цьому сприяють сторонні радіосигнали і перешкоди. Чим вище ви знаходитеся, тим більше дальність брелока. Наприклад, якщо ви живете на 10 поверсі, поле дії сигналізації буде ширше, ніж на другому поверсі через відсутність прямих перешкод. Навіть якщо спочатку радіус сигналізації невеликий, він може збільшитися, якщо сигнал відбивається поверхнею води (річкою, озером) або льодом.
2
Збільшити дальність дії брелока можна без серйозних втручань в систему. Почніть з приймаючої антени, яка знаходиться в салоні автомобіля. Якщо сигналізація без зворотного зв'язку, під торпедо захований блок. Від нього виходить невеликий провід довжиною 10 см - це і є антена. Наростите антену іншим проводом довжиною 1-1,5 м. Розберіть стійку (можна будь-яку) і заховайте антену в неї.
3
Якщо сигналізація зі зворотним зв'язком, антена буде розташовуватися на лобовому склі, а не під торпедою. Але приклеєна вона повинна бути таким чином, щоб між антеною і металевими поверхнями була відстань не менше 5 см. Сильно знижується рівень сигналу і в тому випадку, якщо антена приклеєна на металізованої тонировочной плівці або заводському металізованому напиленні.
4
Для того щоб завжди мати добрий зв'язок з автомобілем, встановіть сигналізацію з GSM-модулем. Такі охоронні системи управляються командами з мобільного телефону. Відповідно, і зона прийому сигналу буде там, де є покриття мережі. Всі процеси, які відбуваються з машиною, коли вас немає поруч, будуть передаватися на ваш телефон у вигляді дзвінків або sms-повідомлень.