Як зробити антену для мобільного телефону. антени для телефону своїми руками.

На мобільному телефоні занадто слабка антена, і ви не задоволені якістю прийому сигналу? Це буває, якщо ви проживаєте в сільській місцевості далеко від ретранслятора. Або - якщо ви живете в місті, але довколишні висотні будівлі частково гасять сигнал. Ситуацію допоможе виправити звичайна автомобільна антена, піднята над дахом вашого будинку. Антену можна зробити і своїми руками.
Вам знадобиться
  • -Кліщі або звичайний ножик
  • -плоскогубци
  • -паяльнік з припоєм
  • -шматок кабелю телевізійної антени
  • -шматок будь-якого мідного дроту
  • КИТАЙСЬКИЙ (або не дуже) перехідник для мобільного телефону
Інструкція
1
Візьміть обтискні кліщі або звичайний ножик, плоскогубці, паяльник з припоєм, шматок кабелю телевізійної антени, шматок будь-якого мідного проводу, китайський (або не дуже) перехідник для мобілки (можна купити на ринку за 200-300 рублів), трохи терпіння і п'ять-десять хвилин вільного часу.
2
Ножем зачистите кінець антенного кабелю. Бачите, в центрі є «сердечник», а з боків оплетка з міді? Постарайтеся при зачистці не пошкодити оплетку або сердечник. Інший кінець кабелю вам знадобиться для з'єднання з телефонним апаратом.
3
Озбройтеся паяльником і будь-якого діаметру мідним дротом завдовжки 8,2 см. Мідний провід припаяйте до сердечника. Намагайтеся припаяти так, щоб вся конструкція не розвалилася від подиху вітерця. Провід, припаяний до сердечника, повинен розташовуватися вертикально і «дивитися» вгору. Точно такий же провід припаяйте до оплетке антенного кабелю. Провід, припаяний до оплетке, повинен бути спрямований строго вертикально вниз.
4
Закріпіть обидва дроти на дерев'яній основі, щоб надати конструкції міцність і жорсткість, заізоліруйте місця, де дроти припаяні до антенного кабелю.
5
Зверніть особливу увагу на те, щоб сердечник і оплетка або проводу, до них припаяні, не стикалися. У разі якщо вони замкнуться, ваш телефон може вийти з ладу.
6
Закріпіть дерев'яну основу з мідними проводами на даху будинку, якомога вище, а протилежний кінець антенного кабелю підключіть до вашого телефонного апарату за допомогою адаптера-перехідника
7
Коли будете закріплювати, ще раз зверніть увагу на те, щоб мідні дроти були розташовані вертикально, а з'єднаний з ними кабель - горизонтально в місці з'єднання.
Корисна порада
Те ж саме можна зробити і в автомобілі, прикріпивши антену до його даху.