Як назвати цуценя лабрадора.

Поява цуценя в будинку - радісне, але клопітка подія. А головним і найпершим питанням стає ім'я для нового вихованця. Придумати кличку собаці - цікава задача, до якої можна залучити всю родину.
Інструкція
1
Вибираючи ім'я собаці, перевагу краще віддавати коротким, звучним варіантами. Якщо щеня купувався в подарунок дитині, обов'язково дайте йому можливість взяти участь у виборі імені, а найкраще - дозвольте йому зробити остаточний вибор.Не піддавайтеся надмірної сентиментальності. Щеня буде швидко рости, і імена на кшталт "Пухлик" або "Масік" вже кілька місяців по тому перестануть поєднуватися із зовнішнім виглядом ставний молодий собаки.
2
Якщо ви придбали собаку з родоводом, ім'я необхідно вибирати відповідно до вимог клубу. Згідно з правилами заводчиків, клички щенят в кожному посліді повинні обов'язково починатися з певної літери. Щоб полегшити собі завдання, скористайтеся словником або навіть енциклопедією - у них найчастіше криється безліч красивих і звучних слів, невідомих пересічному обивателю. Вибираючи з подібних варіантів, подбайте про те, щоб ім'я було зручно виговарівать.Іногда заводчики воліють самостійно називати цуценят. У такому випадку вам доведеться пошукати скорочені варіанти імені, адаптовані для повсякденного використання (наприклад «Ізольда фон Бек» цілком може стати для домочадців просто Зосею або заей).
3
Ім'я для цуценяти лабрадора пет-класу не потребують таких хитрощів. У цьому випадку орієнтуватися можна повністю на власний смак і бажання. Більшість власників собак впевнені, що кличка в деякій мірі визначає долю і характер тварини, тому постарайтеся, щоб обраний варіант ніс у собі позитивну смислове навантаження (Шериф, Сміливий, Юнкер, Адела, Аза) .Хорошее способом підібрати ім'я цуценяті лабрадора стане попереднє спостереження за малям. Під час візиту до заводчику придивіться, як він веде себе в оточенні братів і сестер, виділіть основні риси характеру. Варіантами кличок в цьому випадку можуть стати «Сміливець», «Забіяка», «Силач», «Здоровань». Якщо хочеться більш вишуканого імені, можна заглянути в іноземний словник і знайти значення потрібного слова.