Як малювати ручкою. Як намалювати людини ручкою.

Кулькова ручка завжди під рукою. І якщо є вільний час, багато хто любить помалювати що-небудь на робочому місці, на навчанні або будинку. Але для цього варто знати, як це робити правильно, щоб ваші замальовки стали чимось більшим, ніж помітки на полях.
Вам знадобиться
  • Кулькова ручка, папір.
Інструкція
1
Техніка малювання кульковою ручкою не сильно відрізняється від техніки малювання олівцем, і головна відмінність полягає в тому, що проведену ручкою лінію дуже важко стерти. Тому особливо важливо планувати простір вашого листа і всі ваші дії, адже помилку буде дуже важко виправити. Виходячи з цього, найкраще для початку легкими рухами намітити зразкове положення того, що ви збираєтеся малювати.
2
Ще один важливий момент - кульковою ручкою дуже важко робити тонові переходи, тому найбільш приемлимой технікою буде штрихування. Відтіняють потрібні місця на вашому малюнку штрихуванням. Чим інтенсивніше ви будете штрихувати, тим насиченішим буде тон. Таким чином можна робити тіні різної глибини і підкреслювати форми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vk8SMoQGT8o
Зверніть увагу
На стадії побудови композиції або фігури не поспішайте. Чим більше ви поспішаєте, тим більше шанс зробити непоправну помилку. З іншого боку, якщо ви будете малювати занадто повільно, то втратите "потік", той ритм, в якому ви малюєте, не звертаючи уваги ні на що інше.
Корисна порада
Підбір ручки для малювання індивідуальний. Комусь подобається малювати товстими стержнями, а комусь - тонкими. Попрацюйте різними варіантами, поки не визначитеся, що вам підходить більше.