Як зшити сумку для дівчинки. пов'язати рукавиці для дівчинки.

Багатьом дівчаткам подобається вбиратися і мати безліч штучок, які їм допомагають відчувати себе більш дорослими і самостійними. Одним з таких аксесуарів є сумка, яку юним модницям можна не лише придбати, але й зшити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - фурнітура;
  • - швейні приналежності;
  • - декоративні елементи (гудзики, намистини, паєтки тощо).
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами і призначенням майбутнього виробу. Так, наприклад, якщо потрібна дорожня сумка для дівчинки, варто враховувати, що вона повинна добре вміщуватися у великий саквояж для подорожей. При цьому в неї повинні входити хоча б книга, зошит або блокнот, ручки та олівці. Якщо необхідна пляжна сумка, то вона повинна бути більш місткою. Тоді як для різних дрібних аксесуарів можна зшити сумку-кишеню.
2
Підберіть тканину, необхідну фурнітуру і матеріали для декорування сумки. Після чого зробіть викрійку, спочатку на папері, а потім перенесіть її на тканину за допомогою мила, мілка або ж водяного маркера. Для пошиття сумки для дівчинки можна використовувати будь-яку тканину, яка не тягнеться і досить приємна на дотик. Наприклад, можете взяти габардин, а підкладку зробити з фланелі. За бажанням можете також використовувати джинсову тканину, ситець, бязь, атлас, фетр та інші матеріали.
3
Щоб виготовити сумку-кишеню, придумайте, якою вона має бути форми (наприклад, це може бути коло, квадрат, трапеція). Виріжте з тканини дві однакові деталі, зшийте їх разом і виверніть на лицьову сторону. За бажанням можете вшити блискавку або прикріпити який-небудь інший вид застібки, після чого пришийте вузьку довгу ручку. Для декорування такої сумки можна використовувати аплікацію, намистини, мереживо, вишивку або паєтки.
4
Якщо сумка передбачається більш складного крою, зробіть викрійку тканини і підкладки. Після цього окремо зшийте верхню частину і підкладку. Потім з'єднайте її з верхньою частиною сумки і зшийте їх по її верхньому краю. Зробити це можете декількома способами. Наприклад, на 2-3 см загнути краю тканини з обох сторін всередину і зшити їх, відступивши близько 3 мм від краю. Також можна скріпити їх між собою, скориставшись окремо скроєної смужкою-планкою. Її довжина повинна відповідати сумі 3-х довжин країв вироби. Зшийте спочатку підкладку: пришийте планку по периметру до трьох сторін викрійки (по боках сумки і низ) передньої і задньої частини. Потім виконайте те ж саме з основною тканиною, потім вставте підкладку всередину сумки, а зверху ушийте блискавку.
5
Що стосується ручок, то за бажанням можете вшити їх всередину або з боків сумки. Щоб вшити ручки всередину, перед тим як пришивати блискавку, вставте їх між лицьовою тканиною і підкладкою, приметайте, щоб в процесі шиття вони не зсувалися. Потім прострочіть, одночасно вшиваючи блискавку. Якщо ви вирішили зробити ручки збоку, то намітьте спочатку, на якій відстані з кожного боку ви будете це робити. Краю ручок подверніте всередину і пришити до лицьової тканини (краще прошити кілька разів, щоб шви були міцніші). Також в якості альтернативи можна пришити до сумки кільця, а вже до них прикріплювати ручки.