Як лікувати дисбактеріоз у дорослих.

Дисбактеріоз кишечника є у величезної кількості людей, правда, не багато хто про це знають. Проблема полягає в тому, що не завжди брак корисних бактерій в кишечнику якось проявляється, навпаки, симптомів може не бути взагалі. Відновити кишкову мікрофлору можна кількома способами.
Інструкція
1
Перш ніж займатися лікуванням передбачуваної хвороби, сходіть до терапевта і проконсультуйтеся з цього питання. Заодно пройдіть та профілактичний огляд, якщо, звичайно, ви давно не відвідували лікарню. Лікар призначить вам препарат, що містить біфідо-і лактобактерії. Приймайте його так, як написано в анотації. Варто відзначити, що деякі препарати потрібно пити до їжі, а інші після прийому їжі. Якщо зробити все з точність. навпаки, ефективність від прийому препарату дещо знизиться.
2
Купуйте «Біфідумбактерин» в ампулах або в пакетиках. Знадобиться ще й шприц Жане (для мікроклізм). Розведіть 2 дози бактерій в 5 мл теплої води. За допомогою шприца введіть отриманий розчин у пряму кишку і полежіть близько 30 хвилин. Мікроклізми швидше допомагають відновити мікрофлору кишечника, так як корисні бактерії засвоюються практично повністю, чого немає спостерігається при пероральному прийомі.
3
Відновити мікрофлору кишечника можна і за допомогою продуктів харчування. Щодня випивайте близько 500 мл кефіру, ряжанки чи з'їдайте 300 г сметани. У період лікування не вживайте кислі і гострі продукти, також дотримуйтеся низькокалорійної, але не голодної дієти. Поступово мікрофлора кишечника відновиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RmpOjPvYVGk
Зверніть увагу
Приймайте біфідо- і лактобактерії після кожного курсу лікування антибіотиками, тоді й мікрофлора кишечника буде в повному порядку. Одна таблетка антибактеріального засобу вбиває до 80% корисних бактерій. Ніколи не займайтеся самолікуванням, чи не приймайте сильнодіючі препарати без особливої необхідності.
Корисна порада
При дисбактеріозі знижується імунітет, тому людина постійно хворіє. Якщо це стосується вас, значить, вам потрібно відновлювати мікрофлору кишечника будь-яким доступним способом, наприклад, за допомогою таблеток, мікроклізм або молочних продуктів.