Як видалити вусики у жінок. Як відбілити вусики над губою.

Чоловічий гормон тестостерон грає важливу роль і в жіночому організмі. В потрібні дозах він підтримує фігуру в прекрасній формі, але при гормональному дисбалансі у жінки можуть з'являтися вусики. Позбутися від настільки неприємного явища можна кількома способами, але краще все-таки вирішувати проблему в корені, а не усувати лише видимі ознаки.
Інструкція
1
Найшвидший і легкий спосіб позбутися від вусиків - збрити їх. Але це не принесе довготривалого результату. Вусики почнуть відростати вже через кілька днів, притому стануть дуже жорсткими. Навряд чи вам це потрібно.
2
Трохи довше зберігається результат при використанні крему для депіляції. Використовуйте засіб для чутливої шкіри, щоб на обличчі не виникло подразнення. Нанесіть крем на проблемну зону, потримайте 3-5 хвилин, після чого змийте його теплою водою. Видаляйте вусики по мірі їх відростання. Варто відзначити, що структура волос не порушується на відміну від процедури сбривания.
3
Непогано допомагають вирішити проблему воскові смужки. Щільно прикладіть смужку до зони росту волосся, пригладьте рукою і швидко зірвіть. Один мінус - біль, адже волосинки вириваються з коренем. Рослинність з'явиться на обличчі знову приблизно через тиждень.
4
Якщо у вас є епілятор - скористайтеся ним. Після видалення більшої частини волосся вискубайте за допомогою пінцета залишилися або скористайтеся воскової смужкою. Це, мабуть, найоптимальніший варіант. У волосся не тільки не зіпсується структура, але і відростати вони будуть дуже повільно.
5
Позбутися назавжди від волосся над верхньою губою допоможе фотоепіляція. Проконсультуйтеся про можливі протипоказання з лікарем або з фахівцем косметологічного кабінету. Після проведення процедури рослинність перестане з'являтися взагалі.
Корисна порада
Щоб виявити причину появи вусиків, зверніться до ендокринолога і здайте аналізи на рівень статевих гормонів.