Що потрібно для відкриття шиномонтажу.

У міжсезоння велика кількість людей, стурбованих додатковим заробітком починають замислюватися про організацію шиномонтажу. Даний вид діяльності відноситься до малого бізнесу і має багато переваг: мінімальний стартовий капітал, короткий період окупності та постійна потреба в подібних послугах.
Для відкриття шиномонтажу необхідно, в першу чергу, зареєструвати організаційно правову форму бізнесу як ВП. Обов'язкова сертифікація та ліцензування на цей вид діяльності скасовані, тому отримати сертифікат можете за власним бажанням. У свою чергу, на послуги шиномонтажу розподіляється дію єдиного податку на поставлений дохід, а фізичним показником при цьому є кількість всіх працівників, включаючи самого індивідуального предпрінімателя.Далее, для відкриття шиномонтажу, орендуйте відповідне приміщення і купите все необхідне обладнання (шиномонтажний верстат, оснащення для накачування коліс, балансування стенд, інструменти та певні витратні матеріали). Працювати в шиномонтажі можете самостійно, разом з другом, родичем, або найнявши співробітників. Щоб ваші робітники були більш мотивовані в кількості клієнтів, не слід платити лише фіксовану зарплату, краще встановіть невеликий оклад і відсоток від виконаної роботи. Зверніть увагу на те, що приміщення під шиномонтаж, повинно знаходитися поряд з автострадою, заправкою або гаражним кооперативом - так ви зможете забезпечити найбільший приплив клієнтів. У свою чергу, його площа повинна залежати від кількості надаваних послуг. При цьому, крім шиномонтажу, до переліку послуг можете включити: заміну покришок, правку дисків та інше. Для всього цього підійде приміщення, яке має площу від 40 до 50 м2. Потім необхідно забезпечити до нього досить хороший під'їзд і паркування. Після цього вам потрібно буде залучити клієнтів. Для цих цілей можете подати рекламу в газети, на міській інтернет-портал або найняти людину, які буде роздавати листівки поруч з відкритою майстерні. Обов'язково на деякій відстані від майстерні повісьте покажчики для проїжджаючих автомобілістів, щоб при необхідності вони могли з легкістю вас знайти.
Щоб грамотно організувати шиномонтажний ділянку, необхідно розрахувати, скільки коштів потрібно вкласти в організацію робочого місця та обладнання якого виду необхідно встановити.
У першу чергу потрібно шиномонтажний верстат. Він може бути автоматичним або напівавтоматичним. У першому - обертання столу і опускання лапки мають пневматичний привід. Такий верстат не вимагає від оператора великих фізичних витрат, що значно підвищує продуктивність. Ось чому для шиномонтажного ділянки з великим потоком автомобілів рекомендується придбати саме автоматичний верстат. У напівавтоматичному верстаті шиномонтажна лапка опускається вручну за допомогою натискання на вал. Фіксація здійснюється механічним пристроєм, автоматично обертається тільки стіл. Саме тому верстат називається напівавтоматичним. Для усунення пошкоджень покришок, камер та інших робіт, пов'язаних з вулканізацією гуми, необхідно придбати вулканізатор. Цей пристрій працює за принципом преса. Покришка або камера з латкою затискаються з двох сторін для здійснення більш щільною склейки. Нагрівальні елементи, між якими фіксуються матеріали, забезпечують спайку. Вибираючи вулканізатор, слід звернути увагу на наявність таймера, який полегшить роботу. Для здійснення балансування потрібен спеціальний верстат, яких на ринку представлено безліч. Є балансувальні верстати з ручним введенням параметрів, ручним приводом і гальмом, а є цілі балансувальна-діагностичні центри, де всі дії відбуваються в автоматичному режимі. Основна вимога до даного пристрою, зводиться до можливості балансування литих і сталевих дисків з точністю не більш 1г. Найбільш часто на шиномонтажній ділянці застосовують поршневий компресор. Тиск пристрої має бути не менше 10 бар, оскільки тиск шиномонтажного верстата становить від 8 до 10 бар. При використанні одного такого верстата буде досить встановити компресор з об'ємом накопичувача в 50 літрів. Але якщо планується підключати додаткове обладнання, потрібно компресор з об'ємом ресивера від 100 літров.Ванна для шиномонтажу дозволяє перевіряти на герметичність камери і безкамерні шини, а також виявляти на них проколи і порізи. Однак даний вид обладнання не є обов'язковим. Не варто забувати про придбання витратних матеріалів, таких, як заплатки, сира гума, вентилі, балансувальні тягарці, очисники, шиномонтажна паста, вентилі, джгути і т. Д.