Як оновити старий сімейний альбом.

Сімейний фотоальбом - це реліквія, цінність якої зростає з кожним роком. Правда, що проходить час не кращим чином позначається на його зовнішньому вигляді. Оскільки в даному випадку цінно все, навіть папір, на яку наклеєні фотографії, краще не перекладати знімки в новий альбом, а спробувати полагодити старий.
Інструкція
1
В альбомах, які багато разів перегортали, досить швидко руйнуються куточки сторінок. Щоб відновити їх цілісність і надати старій папері охайний вигляд, зробіть «обкладинки» для таких куточків. Виберіть щільний папір або тонкий картон, відповідний за кольором до сторінок альбому. Намалюйте на ньому прямокутний трикутник. Боку, складові прямий кут, повинні бути довжиною 3 см. Прірісуйте до них клапани у вигляді прямокутників із закругленими або зрізаними кутами. Другу частину куточка зробіть без клапанів. Виріжте деталі, змастіть клеєм клапани і з'єднайте обидва фрагмента. Коли накладка висохне, її можна одягти на сторінку і зафіксувати клеєм. Оформіть таким чином верхні і нижні кути всіх сторінок альбому.
2
Ушкодженими можуть виявитися й інші ділянки сторінок. Якщо ви не хочете переносити фотографії в новий альбом, недоліки можна замаскувати. Пошарпаний старий вигляд - це гідність альбому, він виглядає як реліквія, яка несе в собі історію родини. Використовуйте цей стиль для виправлення дефектів. Надірвані сторінки можна заклеїти шматочками паперу, оформленими як заплатки - цим ви підкреслите поважний вік предмета. Знайдіть в інтернеті або старих листівках зображення того часу, до якого відносяться фотографії. Виріжте картинки з характерними для епохи предметами. Ними можна закрити плями на сторінках альбому і одночасно передати дух часу.
3
Можливо, доведеться зміцнити старий халепу. Для цього вам знадобиться щільний папір в колір сторінок альбому. Якщо вони пожовкли від часу, тонуйте аркуші білого паперу чаєм або кавою, щоб домогтися такого ж відтінку. Виріжте смужки, рівні довжині альбому. Їх ширина повинна бути такою, щоб одна заготовка, наклеєна між сторінками, заходила на кожну з них мінімум на 1 см, але при цьому не перекривала фотографії. Розкрийте альбом на першому розвороті. Зігніть паперову смужку навпіл уздовж. Приклейте її в центр між двома сусідніми сторінками. Слідкуйте за тим, щоб сторінки були на одному рівні, строго паралельно поверхні столу. Залиште розворот розкритим до повного висихання. Таким способом зміцните всі сторінки, альбом дуже ветхий, або кожен 5 розворот - для профілактики.
4
Якщо самі фотографії вже не в кращому стані, пошарпався, вицвіли, порвалися - відновіть їх. Кожне фото можна відсканувати і відретушувати в графічному редакторі. Зробіть це самостійно або зверніться за допомогою в фотолабораторію.