Як вибирати одяг в стилі вінтаж.

До винтажному стилю відносяться не всі речі, які на око можна визначити як «старі». Все, що зшито за останні 15 років, вважається сучасним. Продукція старше 60 років - уже антікваріант. Одяг в стилі вінтаж повинна бути створена в цьому часовому проміжку.
Інструкція
1
Перш ніж купити одяг, названу продавцями винтажем, вивчіть епоху, стиль якої вас приваблює. Дізнавшись тенденції того часу, ви зможете визначити справжність винтажной речі. Якщо вас приваблює мода п'ятдесятих, дамські речі родом звідти повинні бути жіночні. Втомлені від війни і важкого періоду повернення до нормального життя, люди хотіли знову побачити красу і елегантність. Тому в моду входять пишні спідниці - сонце, полусолнце, балон, зшиті з тканини гофре. Поділ сукні повторював ці форми, а його верх був обкладатися, підкреслював фігуру. Одяг була виконана з тканин чистих, яскравих кольорів. Якщо ви хочете зібрати вінтажний костюм в такому стилі, доповніть його довгими рукавичками і хусткою в якості головного убору. Щоб зрозуміти, як краще поєднувати речі тієї епохи, знайдіть фотографії ікон стилю - Одрі Хепберн, Грейс Келлі, Елізабет Тейлор.
2
Підбираючи наряд в стилі 60-х, зверніть увагу на форму речей. Вона повинна бути гранично простий, геометричной - такою була реакція на красиві, але кілька громіздкі і непрактичні в повсякденності сукні. Увага модельєрів змістилося на більш молодих споживачів. Зразком для наслідування став образ Твіггі. Яскраві кольори збереглися і були доповнені сріблястими відтінками (відображення теми космосу) і аплікаціями в стилі поп арт. Підібравши такий комплект, прикрасьте його великими окулярами з кольоровою оправою і великими стеклами.
3
З кінця 60-х отримали розвиток субкультури, особливо популярні стали хіпі та панки. Завдяки їм серед вінтажного одягу любителі стилю 70-х можуть знайти джинсові костюми з розкльошені брюками, спідниці-максі, етнічний декор, шкіряні косухи. Люди, не причетні ні до тих, ні до інших рухам, носили яскраві светри в рубчик і водолазки, брюки з блейзерами і наряди в стилі сафарі.
4
Підібравши собі речі, відповідні модним віянням певного десятиліття, оцініть їх стан. Оскільки вінтаж найчастіше має на увазі речі ношені, вони нерідко потребують ремонту. Оцініть, чи зможете ви своїми силами відновити їх цілісність. Також подивіться, наскільки міцне плаття або брюки перед вами - зверніть увагу на щільність тканини уздовж швів і на місцях згину. Її вигляд повинен переконувати в тому, що обновки вистачить хоча б на сезон.
5
Якщо вам не вдалося знайти справді вінтажні речі або їх ціна занадто висока, зверніться до стилю неовінтаж. В його рамках копіюються тренди певної епохи. Такий предмет гардероба буде абсолютно новим, недолік в тому, що це лише відтворення зразка або робота за його мотивами.