Як вибрати чоловічий зимовий пуховик.

Пуховик залишається одним з найпопулярніших видів одягу для зимового періоду - в ньому тепло, зручно, а різноманітність забарвлень і обробки дозволяє вибрати відповідну по стилю модель. При виборі чоловічого пуховика слід враховувати кілька основних критеріїв.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся на відсоток пуху. Якщо ви хочете придбати теплу куртку, в якій вам не буде холодно навіть у сильні морози, то зверніть увагу на склад пуховика, тобто співвідношення пуху і пера - чим більше пуху, тим виріб тепліше. Зазвичай 75% пуху в складі наповнювача буває достатньо для того, щоб куртка вже була теплою і надійно захищала від тривалого впливу мінусових температур.
2
Скрутите пуховик в трубочку. Цей нескладний тест дозволить зробити висновки про ступінь пружності пуху, який вважається основним показником якості наповнювача. Застебніть пуховик, складіть рукава всередину, потім загорніть його в трубочку - чим менше буде згорток, тим якісніше наповнювач. І відновлювати свою форму пуховик буде поступово, повільно наповнюючись повітрям.
3
Читайте етикетку - ви можете отримати інформацію про склад набивки, дізнатися найменування матеріалу, температурний мінімум, при якому пуховик захищатиме від холоду і пр. Якщо інформація надана повна, зазначений виробник і країна виробництва, то це свідчить про якість куртки .
4
Перевірте якість матеріалу. Краще, якщо верхня тканина пуховика буде виконана з натурального матеріалу і оброблена водовідштовхувальним просоченням. Пуховик повинен бути простеган, причому як зсередини, так і зовні - це гарантія того, що пух не зіб'є в грудки.
5
Якість фурнітури. Все заклепки, блискавки, гудзики повинні бути якісними - на кожному елементі повинні бути фірмові знаки, на замках повинні висіти тканинні або шкіряні хлястики. В окремому пакетику повинні додаватися запасні деталі.
6
Зверніть увагу на вагу пуховика. Гарна стьобана куртка з пуховим наповнювачем повинна важити не більше 2 кг, занадто важкі моделі свідчать або про низьку якість набивання, або про втрату теплоізоляційних властивостей через надлишок наповнювача.
7
Вибирайте куртку стильних забарвлень і покрою. Чоловічі пуховики можуть бути не тільки чорного кольору - стильно і модно виглядають оливкові, бежеві, темно-коричневі моделі. Покрий пуховика зазвичай класичний і лаконічний, застібки і блискавки чорного або металевого відтінку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fKwkYB713yM