Як схуднути на цукрових дієті.

Цукрова дієта, незважаючи на своє привабливе назва, вважається одним із найсуворіших і радикальних методів позбавлення від зайвих кілограмів. Щоб дієта була ефективною і не завдала організму шкоди, необхідно дотримуватися ряду вимог.
Інструкція
1
Враховуйте дозволену регулярність дієти. Щоб схуднути, досить проводити один розвантажувальний день на місяць - цього дня дозволяється випивати не більше 6 склянок солодкого чаю (6 чайних ложок на 250 мл окропу) і 2 літри мінеральної води. Якщо ви хочете добитися великих результатів і вирішили «посидіти на цукрових» дієті 2-3 дні, то робіть таке розвантаження раз в три місяці. Порушення цих правил може привести до проблем зі здоров'ям.
2
Правильно виходите з цукрової дієти. Основна небезпека радикальних систем живлення в подальшому стрімкому наборі ваги. Наступного дня після закінчення дієти не навантажуйте організм висококалорійними продуктами або великим об'ємом їжі. На сніданок з'їжте трохи фруктів, в обід приготуйте овочевий салат з лимонним соком, ввечері зваріть кашу на воді. Але другий день дозвольте собі шматок відвареного м'яса, а з третього дня переходите на звичний раціон. Єдина умова - протягом тижня після цукрової дієти зменшіть порції приблизно на третину. Якщо дотримуватися цих правил, то можна зберегти вагу, не набираючи втрачені кілограми в подвійній кількості. Цукрова дієта чревата швидкими «зривами», тому будьте готові морально до того, що контролювати апетит доведеться ще довго.
3
Не перевантажуйте організм фізичними навантаженнями. У дні цукрової дієти утримайтеся від інтенсивних тренувань. Все, що можна собі дозволити - заняття йогою протягом півгодини. Ще краще замінити тренування прогулянкою на свіжому повітрі або просто обмежитися ранковою зарядкою.
4
Спіть не менше 10 годин. Заплануйте проведення цукрової дієти на вихідні - так ви уникнете надмірної перевтоми, так як вам не треба буде бігти на роботу, відчувати стреси і т.д. І ви зможете спокійно виспатися, поспавши замість належних 8 годин усі 10 - це одна з умов цукрової дієти для схуднення.
5
Не забувайте багато пити. Крім солодкого чаю (який також має бути слабозаваренний), ви повинні випивати близько двох літрів води - вибирайте мінералку без газу або звичайну чисту воду. Це необхідно для виведення токсинів, від яких звільняються нирки і печінку під час цукрової дієти.