Як вибрати костюм для карнавальної ночі. карнавальна вечірка що одягнути.

Новорічна ніч - це час чудес. Можливо, саме тому правильно підібраний карнавальний костюм може перетворити свято на справжню казку. Костюм дає своєму власникові можливість вийти за звичні рамки і стати зовсім іншою людиною. Адже нечасто ж доводиться красуватися в костюмі середньовічної королеви і безтурботного хіпі.
Інструкція
1
До вибору карнавального костюма слід підійти з усією можливою відповідальністю. Уявіть собі той образ, в якому ви завжди мріяли себе постати, а потім починайте втілювати мрії в реальність. І пам'ятайте, що костюм дає вам можливість миттєво перевтілитися і робити все, що хочеться.
2
Вибір новорічних нарядів насправді дуже великий. Наприклад, ви можете одягнутися історичним персонажем - тільки уявіть собі, як ви будете виглядати в ролі королеви або царівни. Величезною популярністю зараз користуються і ретро-костюми - ви зможете постати перед гостями в образі фатальної жінки 20-х років.
3
Якщо ж ви бажаєте чогось більш відвертого, то можете вбратися царицею Клеопатрою. Дійсно, єгипетські наряди не тільки екзотичні і сексуальні, але ще й дуже чуттєві. Якщо ж ви бажаєте створити ранимий і тендітний образ прекрасної принцеси, то одягніться в східний наряд. Буде просто чудово, якщо ви ще й навчитеся декільком рухам танцю живота.
4
Для тих жінок, які хочуть відчути себе зухвалими і відкритими прекрасно підійдуть уніформи. Наприклад, ви зможете на цілу ніч перетворитися на сексуальну і недоступну стюардесу, або ж надіти костюм американського полісмена. Словом, у виборі карнавального костюма вас може обмежити тільки власна фантазія.
5
Бувають випадки, коли придбати новорічне вбрання немає можливості. Що ж, ви зможете створити незабутній образ, користуючись власним гардеробом. Наприклад, надіньте улюблене чорне плаття, обмотайте шию червоним шарфом. Особа загримують і надайте йому мертвотну блідість, а ось губи, навпаки, зробіть кораловими. Останній штрих - витончені накладні ікла - і ось, ви прекрасний вампір, який вабить і лякає одночасно.
6
Пам'ятайте, що красиво доповнити ваш костюм може правильно підібраний макіяж, відповідна образу зачіска і різні аксесуари. Якщо ви врахуєте всі нюанси, то в новорічну ніч вам просто не буде рівних.