Як поміняти пароль для інтернету. Як поміняти пароль від інтернету в юкабінет.

Найчастіше процедура перевірки пароля при вході в інтернет відбувається автоматично і непомітно для користувача. При отриманні запиту на підключення від вашого комп'ютера, роутера або модему інтернет-провайдер вимагає пред'явити логін і пароль, пристрій відправляє їх, обладнання провайдера звіряє отримані значення з наявними в його базі даних і починає для вас нову інтернет-сесію. За такої схеми для зміни пароля необхідно спочатку змінити його в базі даних провайдера, а потім в настройках комп'ютера, роутера або модему.
Інструкція
1
Почніть зі зміни пароля в базі даних провайдера. Можна зробити це, наприклад, сходивши з паспортом та копією договору в найближчий офіс компанії та заповнивши там відповідний бланк. Однак майже кожен сучасний інтернет-провайдер надає можливість зробити це не відходячи від комп'ютера - через «особистий кабінет» на сайті компанії. Щоб скористатися ним, вам буде потрібен логін і пароль, які надаються при підключенні послуги. Перейдіть на сайт і, авторизувавшись, увійдіть в свій кабінет.
2
Потрібна вам форма для зміни пароля в особистому кабінеті різних інтернет-провайдерів може бути розміщена по-різному - на жаль, єдиного стандарту на інтерфейс панелі управління інтернет-послугами не існує. Наприклад, якщо ви використовуєте «Домашній інтернет» від компанії «Білайн», то перейдіть на вкладку «Інтернет» і в секції «Додаткові можливості» клацніть по посиланню «Зміна пароля». В сторінці спочатку введіть старий пароль (поле так і називається - «Старий пароль»), а потім введіть новий (в поле «Придумайте новий пароль») і підтвердіть його (в поле «Новий пароль повторно»). Натисніть кнопку «Змінити пароль» і операція зміни пароля в базі даних вашого провайдера буде завершена.
3
Якщо ви використовуєте для підключення до інтернету роутер або модем, то внесіть відповідні зміни в його налаштування. Послідовність дій при цій операції теж залежить від моделі телефону. Наприклад, якщо це роутер DIR-320 фірми D-Link, то в адресному рядку браузера наберіть http://192.168.0.1 і натисніть клавішу Enter. Якщо ви не змінювали заводських установок, то в поле User Name відкрилася сторінки введіть admin, а поле Password залиште порожнім. Потім в окреме поле введіть код з картинки і клацніть по кнопці Log In. У панелі, управління роутером натисніть кнопку Manual Internet Connection Setup. Знайдіть поле поряд з написом L2TP Password і введіть в нього той же пароль, який тепер записаний в базу даних провайдера. Зробіть це ще раз в поле L2TP Retype Password і натисніть кнопку Save Settings. На цьому процедура зміни пароля на підключення до інтернету буде завершена повністю.
4
Якщо ваш комп'ютер підключається до провайдера безпосередньо, без роутера або модему, то двічі клацнувши по ярлику мережевого підключення, розкрийте його, а потім введіть новий пароль у відповідне поле («Пароль»). Натискання кнопки «Підключення» збереже новий пароль, якщо в поле «Зберігати ім'я користувача та пароль» встановлено прапорець.