Як зробити розбірні стійки.

Розбірні амортизатори випускають деякі фірми-виробники, такі як Kayaba, Tokico та інші. Велика перевага розбірний стійки полягає в меншій вартості ремонту цього вузла, ніж просто його заміна.
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - рідина для коробок-автоматів Dextron ATF;
  • - ремкомплект для амортизатора;
  • - газовий ключ.
Інструкція
1
Зніміть стійку з машини. Для цього від'єднайте від неї все шланги, проводи й при необхідності - лінки стабілізатора. За допомогою знімачів для пружин стисніть пружину і відверніть гайку, яка утримує верхню опорну чашку, потім зніміть її і витягніть пружину. Обережно розтисніть її, розкручуючи гайки знімача. Потім зніміть з штока стійки відбійник. Все зняті деталі огляньте, можливо, деякі з них потребують заміни.
2
За допомогою ножівки по металу обережно відпиляйте завальцованную верхню частину стійки. Ця частина не дає вискочити бронзовому вкладишу. Тому пиляйте обережно, щоб не привести в непридатність вкладиш. У той же час не треба боятися неглибоких запілів на глибину не більше 1 мм в тіло вкладиша. Також не слід пиляти амортизатор занадто високо, де вже є звуження від завальцовки, т.к. в цьому випадку ви не зможете витягти вкладиш.
3
Відпилявши верх стійки, вилийте з неї стару робочу рідину в заздалегідь підготовлену ємність, заміряйте, скільки було рідини в амортизаторі, а потім вийміть робочий механізм, витріть деталі від робочої рідини ганчірочкою і огляньте їх. Якщо стійка підтікала під час експлуатації, значить необхідно замінити сальник штока.
4
Замовте токарю отторцевать верхню частину стійки, нарізати там різьбу висотою 20-25 мм від верху і виготовити сталеву гайку на неї. Зверніть його увагу, щоб він зробив в гайці отвір під шток на 2 мм більше ніж його діаметр, а товщину верхньої стінки - не менше 4 мм.
5
Промийте внутрішню частину корпусу стійки бензином, щоб виключити можливість потрапляння стружок в робочу рідину, які утворилися під час проведення механічних робіт. Не завадить помити і гайку.
6
Зберіть стійку, залийте в неї нову робочу рідину. Для заправки стійки можна використовувати рідину для автоматичної трансмісії Dextron ATF від будь-якого виробника. Залийте трохи більше рідини, ніж було. Це скомпенсірует втрату рідини через сальник. Замініть сальник штока і встановіть верхній вкладиш на місце. Встановіть гайку і за допомогою газового ключа затягніть її. Прокачайте стійку, рухаючи за шток вгору і вниз. Переконайтеся, що рідина не витікає з-під нарізного сполучення і сальника.