Як запустити флеш-плеєр. маілне можу встановити флеш плеєр в користувача не достатньо прав.

Для нормального перегляду інтернет-сторінок не достатньо одного інтернет-браузера. Щоб переглядати всі компоненти веб-сторінки, на вашому комп'ютері повинні бути також встановлені окремі компоненти. Один з таких компонентів називається Flash Player. Без нього ви не зможете грати в багато флеш-ігри. Також він потрібен для нормального відтворення відео онлайн.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Flash Player;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку вам слід встановити Flash Player. Знайти і завантажити програму можна в інтернеті. Flash Player є абсолютно безкоштовним. Після скачування цього компонента його потрібно інсталювати. Перед інсталяцією закрийте всі активні інтернет-браузери. Для початку установки просто клікніть по викачаного файлу двічі лівим клацанням мишки. Процес установки програми займе всього кілька секунд.
2
По його завершенні ви побачите діалогове вікно з повідомленням про вдалу інсталяції програми. Тепер Flash Player інтегрований у ваші інтернет-браузери. Запускати окремо цей компонент не потрібно. Він працює автоматично. Як тільки ви відкриєте додаток, який вимагає Flash Player, він і запуститься.
3
Може статися, що через деякий час додаток Flash Player перестане запускатися. Це означає, що програма потребує оновлення. Існує кілька способів зробити це. Перший спосіб - це автоматичне оновлення. Коли після запуску інтернет-браузера з'явиться запит про оновлення Flash Player, виберіть варіант «Оновити». Далі чекайте закінчення процесу завантаження останньої версії програми.
4
Після цього виберіть варіант «Запустити оновлення». Браузер має закритися автоматично. Якщо цього не сталося, то вам потрібно закрити його самостійно. Після завершення установки можете запускати браузер. Версія програми оновлена.
5
Якщо діалогового вікна із запитом автоматичного оновлення Flash Player не з'явиться, ви можете оновити програму самостійно. Зробити це можна досить просто. Скачайте з інтернету останню версію програми. Потім просто встановіть його так, як описано вище. Не забудьте перед установкою закрити інтернет-браузер. Після установки в ваш браузер буде інтегрована нова версія програми Flash Player.