Як відрізнити телефон від китайської підробки.

З кожним роком випускаються телефони стають все функціональніша і складніше. Однак китайських виробників абсолютно не лякають такі складності, і вони з легкістю підробляють будь-які телефони. Через те, що китайська підробка в рази дешевше оригіналу, поширення таких поробок стає дуже вигідним для рітейлерів. В результаті ризик придбати дорогий телефон, насправді створений в Китаї, дуже високий. Розглянемо, як не попастися на підробку і відрізнити її від оригіналу.
Інструкція
1
Зазвичай китайська підробка важить дуже мало, її дуже легко обчислити, знаючи скільки приблизно важить той чи інший телефон. Приміром, Nokia випускає дуже важкі апарати в порівнянні з її підробками, і це легко обчислити.
2
Також варто відкрити задню кришку мобільного телефону, щоб подивитися на батарею. Щоб перевірити оригінальність батареї мобільного телефону, потрібно всього лише посвітити ультрафіолетом на блискучу наклейку, яку поміщають на поверхню акумулятора. У оригінальній батареї під ультрафіолетом можна побачити яскраві жовті смуги.
3
Також можна подивитися на наклейку на задній знімною панелі телефону, у підробки вона буде неякісна. Порівняйте цифри серійного номера, і якщо цифр помітно більше, ніж на оригіналі, то, швидше за все, апарат - підробка.
4
У підробок завжди неякісний пластик, який при натисканні на нього пальцями починає прогинатися. Матеріали, з який телефон зроблений, іноді можуть мати неприродні відтінки. А підроблені розкладачки при відкритті починають скрипіти.
5
Іноді можна визначити підробку за неякісним переводу або навіть орфографічних помилок в словах.
6
Якщо ви вирішили купити новий телефон, то не лінуйтеся і подивіться спочатку в інтернеті на офіційних сайтах виробників, як повинен виглядати той чи інший апарат, і порівняйте з тим, що ви знайдете на прилавку.