Як дізнатися, Якого року телефон. Як визначити рік зборки телефону.

Сервісна інформація про вашому телефоні закладена в ньому і доступна при введенні певних інженерних кодів. Також її можна дізнатися і іншими способами. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - документація;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт компанії-виробника вашого мобільного телефону. Знайдіть у потрібному розділі саме вашу модель і перегляньте інформацію відносно року її випуску. Офіційний сайт Samsung - http://www.samsung.com/ru/, Nokia - http://www.nokia.com/ru-ru/, Sony Ericsson - http://www.sonyericsson.com/cws/home ? cc = ru & lc = ru, Siemens - http://www.siemens.com/entry/ru/ru, LG - http://www.lg.com/ru/. Також ви можете отримати інформацію про модель вашого телефону на спеціальних тематичних сайтах і форумах.
2
Введіть у режимі очікування вашого телефону сервіс-код * # 0000 # і дочекайтеся. Поки на екрані відобразиться цікавить вас інформація. Зверніть увагу, що іноді там буває написана зовсім інша інформація стосовно програмного забезпечення і ніяк не відноситься до дати випуску телефону; тут все залежить вже від виробника.
3
Введіть у вашому телефоні комбінацію для отримання ідентифікаційного пятнадцатізначного коду IMEI - * # 06 #. Відкрийте у вашому браузері наступну веб-сторінку: http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr. Введіть відображений на екрані код у відповідну форму введення на сайті, отримаєте результати стосовно вашого телефону і перегляньте рік випуску. Тут же доступна й інша інформація, яка може здатися вам корисною, наприклад, країна, в якій була проведена збірка вашого мобільного пристрою, повне найменування моделі і так далі. Якщо ідентифікатор вашого телефону не був знайдений, швидше за все, він у вас підроблений.
4
Підключіть телефон до комп'ютера і встановіть програмне забезпечення, що йде з ним у комплекті. Цілком можливо, що меню утиліти також включає в себе інформацію про рік випуску вашого мобільного пристрою.
Корисна порада
Не втрачайте документи від вашого телефону.