Як обміняти стільниковий телефон.

Якщо ви придбали неякісний мобільний телефон з явно видимими дефектами або він просто з якоїсь причини вам не подобається, відповідно до закону про захист прав споживача ви можете обміняти його протягом двох тижнів.
Інструкція
1
Сформулюйте причину, по якій ви хочете обміняти стільниковий телефон. Це може бути заводська несправність або ж збій у роботі операційної системи мобільного телефону. Так чи інакше, телефон не може бути робочим в повному розумінні цього слова.
2
Візьміть касовий чек, гарантійний талон - загалом, всі папери, які вам видали в магазині при покупці телефону. Наполягайте на обміні або, принаймні, на виправленні несправностей за рахунок магазину. У цій ситуації адміністрація магазину не має права вам відмовити.
3
Зверніться в магазин навіть у тому випадку, якщо телефон справний і прекрасно працює, але вас не влаштовує його дизайн і набір функцій. Вам зобов'язані або обміняти мобільний телефон на інший, який буде вас повністю влаштовувати, або повернути гроші. Це цілком обгрунтована вимога, підкріплене законом про захист прав споживача.
4
Ви можете зажадати зробити заміну телефону протягом двох тижнів з моменту покупки. Як показує практика, продавці постараються підшукати відповідний телефон, оскільки їм невигідно повертати гроші покупцям. Також у вашому праві вибрати більш дорогу модель і попросити замінити придбаний телефон на неї, природно, з вашою доплатою.
5
Зверніться до міського відділу захисту прав споживача, якщо вам відмовляються замінити мобільний телефон. Якщо дійсно були порушені ваші права, то на винного продавця буде накладено відповідний штраф, а вам будуть повернуті витрачені гроші, в повному обсязі.
6
Запам'ятайте, що ваші вимоги будуть задоволені, якщо телефон як і раніше зберігає товарний вигляд, цілісність упаковки не порушена і збереглися всі папери, що свідчать про покупку саме в цьому магазині. Якщо ви придбали мобільний телефон з рук або в сумнівній торговельній точці, то у вас не буде жодних шансів скористатися законом захисту прав споживача.