Як захистити телевізор.

Який би надійної не була техніка, вона не застрахована від поломок, викликаних різким перепадом напруги в мережі електроживлення. Вищезазначена причина досить часто призводить до виходу з ладу нової техніки. Щоб захистити, наприклад, недавно куплений телевізор від подібного неприємного сюрпризу, потрібно використовувати спеціальне обладнання.
Інструкція
1
Читайте уважно технічні характеристики телевізора при його покупці. Це потрібно для того, щоб дізнатися, вбудована Чи в нього спеціальний захист. Більшість сучасної техніки комплектується спеціальними пристроями, що оберігають від стрибків напруги та інших небажаних сюрпризів з мережею електричного живлення. Якщо ви придбаєте подібну модель, то відпаде необхідність захистити телевізор. Також не слід забувати, що час безперебійної роботи будь-якої техніки залежить не тільки від внутрішніх її параметрів, але і від якості електроенергії.
2
Підключіть в мережу стабілізатор електричного живлення. Навіть якщо ви купили телевізор відносно недавно і в ньому передбачені спеціальні заходи щодо захисту від перепадів напруги в мережі, додаткові засоби захисту не завадять. Як вже було сказано, стабілізатор допоможе оберегти телевізор від стрибків напруги у вашій електричної мережі.
3
Увімкніть стабілізатор в розетку, а потім вже безпосередньо в нього включите телевізор. Суть цього приладу полягає в тому, що він підтримує напругу, що надходить на ваш телевізор, приблизно на одному рівні, тобто не нижче і не вище якихось певних відміток.
4
Придбайте мережевий фільтр. Він також не буде зайвим, якщо ви хочете надійно убезпечити телевізор. Його можна включити в ланцюг захисту разом зі стабілізатором. Мережевий фільтр складається з електронних елементів, индукционно-конденсаторних ланцюгів пасивного характеру і самовідновлюються запобіжників. Так що якщо навіть буде який-небудь надсильний стрибок напруги, він не буде представляти загрози для вашого телевізора. Такі мережеві фільтри можна придбати в будь-якому магазині електроніки і побутової техніки. Бажано купувати подібні прилади одночасно з купівлею телевізора.