Як перевірити датчики ваз 2110. ваз 2110 датчик детонації старого зразка Як перевірити.

Власники автомобіля марки ВАЗ 2110 обов'язково повинні володіти інформацією про всіх основних датчиках автомобіля. Вони забезпечують стабільну роботу двигуна. Необхідно також вміти їх правильно перевіряти.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на датчик температури охолоджуючої рідини. Він являє собою термістор. Цей датчик загортається в випускний патрубок охолоджуючої рідини, який знаходиться на голівці циліндра. При низькій температурі опір датчика має бути високим, а при високій температурі - низьким.
2
Температура охолоджуючої рідини розраховується контролером. Саме дана температура впливає на більшість характеристик, якими управляє контролер.
3
Також велике значення має датчик детонації. Він загорнутий в верхню частину блоку циліндрів. Його основним завданням є вловлювання аномальних вібрацій в двигуні автомобіля. Найчутливішим елементом даного датчика є пьезокристаллических пластинка. Коли відбувається детонації, на виході генеруються імпульси напруги. Вони здатні збільшуватися зі зростанням інтенсивності детонаційних ударів. Датчик подає сигнал, а контролер виробляє регулювання випередження запалювання. Тим самим відбувається усунення детонаційних спалахів палива.
4
Зверніть увагу на датчик концентрації кисню. Він встановлений на приймальні трубі глушника. Кисень, який міститься у відпрацьованих газах, реагує з цим датчиком, при цьому створюється різниця потенціалів на виході датчика. Відбувається зміна від 0,1В до 0,9В. Щоб датчик нормально концентрував кисень, він повинен мати температуру вище 360 ° С. Для цієї мети в нього встановлений нагрівальний елемент. Він здатний за короткий час прогріти датчик до необхідної температури. Завдяки датчику, контролер визначає, яку команду з коригування складу робочої суміші подавати на форсунки. При бідній суміші дається команда на збагачення, а при багатою суміші - на збіднення.