Як відправити смс в Узбекистан.

Для відправки СМС-повідомлень абонентам мобільного зв'язку інших країн необхідно дотримуватися деяких умов. Вам також необхідно знати телефонний код країни, оскільки без нього повідомлення не дійде до одержувача.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Введіть текст повідомлення і перейдіть на рядок введення телефонного номера одержувача. Введіть код країни 998, перед ним поставте знак + (це обов'язково). Далі напишіть код, керуючись наступною інформацією http://orexca.com/rus/cellular.shtml, після чого слід номер самого телефону даного абонента.
2
Встановіть короткий час очікування для швидкого отримання повідомлення про доставку, яке ви також можете налаштувати в меню вашого телефону. Якщо ви неправильно введете номер, система проінформує вас про неможливість відправки. Якщо ви і раніше відправляли СМС-повідомлення на цей номер, а зараз вони не доставляються до абонента, переконайтеся в тому, що номер все ще активний.
3
Для того щоб відправити СМС в Узбекистан з вашого комп'ютера без використання мобільного телефону, скористайтеся послугами сайтів http://www.haugsms.narod.ru/uzb.html, http://smsyslygi.ru/otpravit-v -yzbekistan.html, http://smsforyou.ru/uzbek.html і так далі.
4
Зверніть увагу на правила введення телефонного номера. Найчастіше для відправки необхідно знати приналежність номера телефону певного оператора стільникового зв'язку, для цього використовуйте наступну інформацію http://orexca.com/rus/cellular.shtml. Зверніть увагу, що для відправки повідомлень через інтернет не обов'язково вводити ваш номер телефону, крім того, це робити не рекомендується, оскільки все це може бути вивертами шахраїв.
5
Якщо ви хочете відправити СМС-повідомлення абоненту іншої країни, дотримуйтесь ті ж самі правила набору: код країни, код оператора та номер мобільного телефону. Зверніть увагу, що в багатьох країнах функція отримання і відправки СМС-повідомлень просто відключена, або обмін ними заборонені обслуговуючим оператором. Уточніть дану інформації на сайті компанії.
Корисна порада
Дотримуйтесь правил набору номера.
Найчастіше виникає необхідність залишатися на зв'язку зі своїми і близькими, навіть якщо вони знаходяться в іншій країні. Щоб відправляти безкоштовне смс в Узбекистан, ви можете скористатися одним з нескладних способів.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте оператора зв'язку, до якого підключений абонент, для якого призначене смс, ви можете скористатися функцією безкоштовної відправки смс з офіційного сайту постачальника послуги стільникового зв'язку. Використовуйте пошук, щоб знайти офіційний сайт оператора. Скористайтеся пошуком по сайту, або картою сайту, щоб знайти форму відправки безкоштовних смс. Перейшовши на сторінку з формою, введіть номер абонента і текст смс. Після цього наберіть перевірочні символи, що свідчать про те, що ви не робот, і натисніть кнопку "відправити".
2
Ви також можете скористатися відправкою смс через месенджери. В цьому випадку вам не треба знати оператора, до якого прикріплений потрібний вам абонент, все, що потрібно - це завантажити клієнт ICQ або Mail.Ru Агент. Розглянемо відправку повідомлень на прикладі останнього. Зайдіть на сайт Mail.ru, після чого зареєструйте на ньому електронну пошту. Це необхідно для використання мессенджера. Скачайте інсталяційний файл mail.agent, після чого встановіть його і увійдіть, використовуючи логін і пароль, використаний при реєстрації поштової скриньки на Mail.ru. Додайте новий контакт до списку контактів, використовуючи кнопку "Додати" і після цього вибравши "Додати новий контакт для дзвінків і смс". Впишіть номер, на який ви будете відправляти повідомлення. Майте на увазі, що при використанні цієї програми простіше писати латиницею, так як при цьому у вас в запасі буде більша кількість символів.
3
Ви також можете скористатися послугами сайтів, що надають послугу безкоштовної відправки смс. Схема роботи з ними така ж, як і при використанні офіційного сайту оператора. Вам буде необхідно вибрати оператора абонента, якому ви відправляєте смс і вписати текст у форму, після чого буде необхідно ввести перевірочні цифри. Великим мінусом використання даних сайтів є те, що вони не гарантують 100% доставки смс, тому можуть розглядатися тільки в якості запасного варіанту.