Як налаштувати годинник на автомагнітоли JVC.

JVC є найбільшою компанією випускаючої аудіо та відео продукцію, у тому числі і автомагнітоли. Автомобільні системи компанії JVC відрізняються стильним дизайном, гарною якістю звучання, а також поєднують ряд зручних для автовласників функцій. Одна з них - відображення часу доби, яке завжди буде висвітлюватися на дисплеї системи.
Вам знадобиться
  • - автомагнітола JVC.
Інструкція
1
Встановіть автомагнітолу в приладову панель і підключіть до автомобіля. Принцип підключення магнітол залежить від моделі. Деякі модифікації забезпечені додатковими роз'ємами і проводами для підключення додаткових пристроїв: антени, підсилювача, акустичних пристроїв. Визначте модель вашої магнітоли і скористайтеся інструкцією і схемою підключення, яка викладена на офіційному сайті JVC http://www.jvc.ru/download.php?type=6.
2
Час на магнітолі відображається на дисплеї. Встановлюється за допомогою натискання кнопки S/SEL - вхід в меню. Після входу в меню автомагнітоли натисніть кнопку «1» на панелі управління магнітоли, на дисплеї з'явиться CLOCK H (установка години). Натискайте кнопки прокрутки назад/вперед або регулятор гучності (шляхом прокрутки в одну або іншу сторону), встановіть таким чином «Годинник». Після установки «Годин» натисніть кнопку «2» на панелі управління магнітоли, після появи на дисплеї напису CLOCK M (установка хвилин), буде можливим встановлення «Хвилин», далі дійте аналогічно установці «Годин».
3
В меню автомагнітоли передбачені два формату часу 24H/12H (24 або 12 годинний). Формат 24H показуватиме час в форматі 24 годин, тобто якщо час буде 23 години 15 хв., то на дисплеї буде зображення 23:15, якщо ж формат годин буде 12H, то дисплей буде показувати цей же час, як 11: 15.Нажміте кнопку «3» на панелі управління, на дисплеї з'явиться формат часу 24H/12H, вибір також проводиться кнопками прокрутки назад/вперед.
4
Коли час і формат встановлені, закінчите установку натисненням кнопки S/SEL на панелі управління. Налаштування часу будуть збережені.
Корисна порада
В автомагнітоли JVC можливий перегляд поточного часу при вимкненому живленні. Виконується шляхом натискання кнопки D/DISP на панелі управління.
Стрімкий ритм життя сучасної людини в умовах мегаполісу змушує його постійно контролювати час. Запізнитися на важливу зустріч, від якої можливо залежить майбутнє конкретних людей, вважається моветоном. Не кажучи вже про те, що репутація затримався партнера буде неодмінно «підмочена».
Вам знадобиться
  • - автомагнітола.
Інструкція
1
Про те, що час грає в нашому житті важливу, а часом і ключову роль, свідчить той факт, що сучасна промисловість випускає електронні пристрої різного призначення, з численних функцій яких, одна в обов'язковому порядку призначається для відображення поточного часу.
2
Не стали винятком із загальноприйнятих стандартів і електронні пристрої, призначені для експлуатації в транспортних засобах. У тому числі й такі пристрої відтворення звуку, як автомагнітоли.
3
Щоб домогтися відображення поточного часу на дисплеї аудіопристрої, необхідно увійти в меню магнітоли і переміститися в підпункт «Time», в якому вибирається 24- або 12-годинна конфігурація виведення даних.
4
У зв'язку з тим, що в більшості пристроїв відтворення звуку, що випускаються за кордоном, за замовчуванням встановлюється лондонське час за Гринвічем, для коректного відображення даних міняємо його на московський часовий пояс G + 3 (для мешканців інших регіонів Росії застосовується інша поправка ).
5
Потім треба перейти в пункт «Setting» і встановити поточний час в годинах і хвилинах, після чого дати команду магнітолі «Save», щоб зберегти внесені коректування.
6
Для постійного відображення на дисплеї встановленого часу, в клавіатурі пристрою є окрема гаряча клавіша, натиснувши і утримуючи яку протягом 2-3 секунд, ви автоматично переведете магнітолу в режим відображення поточного часу на своєму моніторі.