Як намалювати емблему клану.

Якщо ви є шанувальником якої-небудь комп'ютерної гри, рано чи пізно вам захочеться вступити в клан або організувати свій власний. Залишиться лише знайти підходящих спільників, поставити цілі і визначитися з емблемою. Намалювати її не так важко.
Інструкція
1
Від емблеми клану залежить досить багато, в тому числі і те, як в майбутньому вас будуть сприймати противники і потенційні соклановцев. Тому постарайтеся зробити її не тільки досить інформативною, а й привабливою, а також виразною - здатної передати клановий девіз.
2
Найпростіший і швидкий спосіб обзавестися кланової емблемою - вибрати підходящий варіант серед готових клипартів на ігрову тематику. Однак це не застрахує вас від можливості зустріти команду з таким же зображенням на клановому гербі. Тому найнадійнішим способом буде розробка унікального зображення спеціально для своєї команди.
3
Щоб вибрати, які елементи будуть знаходитися на вашій майбутній емблемі, можна вдатися до того ж принципу, що традиційно використовувався в геральдиці. Визначте, які якості і риси ви хотіли б зробити головними для клану і придумайте очевидну візуальну асоціацію. Наприклад: лев - хоробрість і благородство, орел - сила і перевага, ведмідь - міць і безстрашність і т.д. Таким же чином виберіть фоновий колір. Найчастіше їм стає червоний - символ відваги, безстрашності, деякою агресії і виклику. Якщо ви плануєте дотримуватися більш мирної політики в грі - використовуйте спокійні кольори: синій, зелений, жовтий.
4
Виберіть форму емблеми: коло, квадрат, прямокутник, контур щита і т.д. Продумайте розташування елементів усередині цього поля. Зробіть декілька ескізів, міняючи фігури місцями, збільшуючи або зменшуючи їх розміри. За допомогою начерків простіше зрозуміти, чи не перевантажені поле чи навпаки, чи не залишається на ньому порожніх місць.
5
Якщо ви володієте графічними редакторами, можете намалювати підсумковий варіант в будь-якому з них за допомогою планшета або іншого інструменту. Якщо ж ваші художні здібності недостатньо високі, відскануйте свій начерк і віддайте його тому, хто малює краще за вас. Дизайнер зможе побачити і усунути наявні недоліки, а потім легко переведе рисунок в електронний вигляд.