Як поставити лічильники безкоштовно.

Тим, хто вже створив свій сайт і бажає з його допомогою заробити, варто встановити лічильники для реєстрації звернень на сторінку. Існує безліч сервісів, що дозволяють це зробити абсолютно безкоштовно.
Інструкція
1
Встановіть лічильник від LiveInternet. Для цього зверніться на сайт http://www.liveinternet.ru/add і заповніть всі необхідні поля для реєстрації. Вкажіть адресу свого сайту, його назва, адреса електронної пошти та введіть 2 рази пароль. Крім цього, вам буде потрібно вказати ключові слова і вибрати, хто буде мати доступ до статистики сайту (іншими словами, видимий буде лічильник чи ні).
2
Натисніть на кнопку «Далі» і перевірте, чи правильно ви ввели дані. Після перевірки і, при необхідності, редагування, натисніть кнопку «Зареєструвати». Вам буде запропоновано встановити лічильник. Виберіть його і натисніть кнопку «Отримати html-код лічильника». Скопіюйте отриманий код і вставте його в усі свої html-сторінки між тегами і. Якщо ж ви використовуєте CMS, то цей код слід вставити в шаблон.
3
Ви можете встановити і лічильник «Яндекс.Метрика». Зареєструйтесь на «Яндекс», щоб отримати цей лічильник. Зайдіть в свій аккаунт і виберіть «Яндекс.Метрика». Натисніть «Отримати лічильник» і перейдіть на сторінку додавання лічильника. Заповніть запропоновану форму, вказавши адресу сайту, цілі ведення статистики сайту (за бажанням) і натисніть кнопку «Додати». Отримайте код, який потрібно буде вставити на сторінки сайту. Зверніть увагу: лічильник «Яндекс.Метрика» може бути тільки невидимим.
4
Зареєструйте аккаунт в Google для того щоб встановити лічильник Google Analytics. Якщо у вас вже є Google-пошта, то ви зможете увійти в Google Analytics під тим же логіном і паролем. Перейдіть по посиланню «Додати новий акаунт», після чого повинна з'явитися сторінка «Початок роботи». Натисніть кнопку «Реєстрація».
5
Введіть у поля форми адресу сайту, найменування аккаунта, часовий пояс після чого натисніть «Далі». На наступній сторінці введіть ім'я та прізвище і вкажіть країну, знову клацніть мишею по кнопці «Далі». Після цього прийміть умови угоди користувача та клікніть мишею по кнопці «Створити новий акаунт». Отримайте код лічильника (лічильник теж тільки невидимий) і вбудуйте його в сторінки свого сайту.