Як підключити плазму до комп'ютера.

При купівлі нового плазмового телевізора завжди хочеться поекспериментувати з ним, ознайомитися з його можливостями, наприклад, переглянути фотографії, фільми або послухати музику з комп'ютера. Але як це зробити?
Інструкція
1
Для підключення плазми до комп'ютера використовуйте цифрові виходи відеосигналу. Найоптимальнішим є вихід - HDMI. Сучасні плазмові телевізори мають два, а то й три таких роз'єму.
2
Прослідкуйте, щоб до комп'ютера не було приєднано додаткових моніторів, інакше робочий стіл не відобразиться на телевізійному екрані. Хоча можливі й виключення, оскільки дуже часто у відеокарт цей вихід налаштований на дисплей, що має дозвіл 1920 * 1080 або 1280 * 720 пікселів. Тому якщо ваша плазма відповідає даним розмірами з роз'ємом 1400 * 900 пікселів, на екрані в гіршому випадку може нічого не відобразитися.
3
Якщо у вас немає такого адаптера, підключіть через DVI-роз'єм, він набагато частіше зустрічається і здатний передавати ті ж відеосигнали. Не засмучуйтеся, якщо у вашого комп'ютера відсутні цифрові відеовиходи, під'єднати пристрої між собою ви зможете і за допомогою входу VGA, який дозволяє переглядати фотографії з найкращою якістю. Для цього відшукайте з заднього боку корпусу телевізора цей вхід і з'єднайте з ПК за допомогою кабелю.
4
Зверніть увагу також на те, що спочатку DVI не був призначений для передачі звукових сигналів, тому вам необхідно буде придбати перехідник з HDMI на VGA (якщо його не було в комплекті з комп'ютером). Пам'ятайте, не всі плазмові телевізори можуть правильно відображати зображення формату 16: 9, оскільки комп'ютер не завжди бачить їх велике розширення.
5
Якщо цього роз'єму немає у вашій плазмі, використовуйте адаптер YUV. Даний вихід міститься у більшості відеокарт і дозволяє переглядати зображення з високою роздільною здатністю - до 1920 * 1080 точок, але вже з більш низькою якістю.
6
Для підключення плазми до комп'ютера скористайтеся відеороз'єми: Video, S-Video, Scart, але майте на увазі, що якість переданого ними сигналу буде рівносильно вихідного телевізійному зображенню. Тому не дивуйтеся, якщо картинки на екрані плазми будуть розмитими.