Як створити своє виробництво.

Організація власного виробництва з випуску якогось товару проходить в декілька етапів і передбачає ускладнення процесу відкриття та реєстрації. Щоб створити своє виробництво необхідно мати виробниче обладнання та приміщення. Процес організації виробництва можна умовно позначити кількома етапами.
Інструкція
1
Пошук потрібної ідеї. Не кожна задумка виявляється вдалою в процесі її реалізації. Вибір ідей величезний - від виробництва пельменів, до бізнесу з виготовлення цвяхів. Найкраще вибирати ту галузь, в якій ви добре розбираєтеся - доводилося стикатися за родом діяльності, є позитивний приклад чи це заповітна мрія.
2
Складання бізнес-плану. Це обов'язковий етап, який проходить будь-який виробничий або невиробничий бізнес. Особливу увагу приділіть джерелам фінансування - щоб створити власне виробництво, як правило, потрібно чималий стартовий капітал.
3
Пошук приміщення. Якщо ви плануєте зайнятися виробництвом продуктів харчування, то вимоги до вибору приміщення пред'являються суворі - виробничий цех повинен пройти перевірку санепідемстанції і відповідати всім вимогами відповідного законодавства. Площа приміщення теж має мінімально необхідні розміри, які розраховуються для кожного виду виробництва окремо. Враховуйте також розміри виробничої лінії, наявність приміщень під склади сировини і готової продукції.
4
Отримаєте всі необхідні дозволи, пройдіть процедуру реєстрації. Необхідно заздалегідь вивчити і подати заявки на проведення всіх перевірок і сертифікацій. Будьте готові до періодичних інспекціям відповідних органів. Зверніться до місцевих органів реєстрації для отримання офіційних документів.
5
Найміть співробітників. Кваліфікація персоналу залежить від складності використовуваного обладнання та особливостей виробництва. Для харчового виробництва додатково необхідна наявність санітарної книжки у персоналу. Розмір штату залежить від розмахів виробництва - зазвичай це технологи, бухгалтер, завідувач складом.
6
Шукайте постачальників і канали збуту. Постачальників сировини відбирайте по пропонованим умовам співпраці. Для залучення клієнтів займіться активною рекламою і налагодженням контактів з потенційними споживачами.