Як видалити поштову скриньку на mail.ru без пароля. Як відновити пароль в mail.

Деякі користувачі сервісу mail.ru, що опинилися жертвами злому поштової скриньки або просто забули пароль, бажають позбутися свого аккаунта. І це у них не виходить, тому що видалити ящик mail.ru, не знаючи пароль, неможливо. Адже для того щоб ящик видалити, користувач повинен мати до нього доступ. А доступу немає, бо був забутий пароль. Порочне коло.
Інструкція
1
Рішення, насправді, проста. Але спочатку вам варто запам'ятати, чого не треба робити. Не пишіть на свій власний ящик: «Поверніть мій акаунт!», Тому що відповіді не буде. Якщо ящик вкрадений, то він, ймовірно, використовується для розсилки спаму, тобто обслуговується програмою-роботом, і ніхто живий туди не заходить. А якщо ви просто забули пароль, то ваші гнівні листи будуть лише розмовою з порожнечею.
2
Чи не наймайте «крутих хакерів», які обіцяють зламати вкрадений ящик і за деяку плату вам його повернути. Найчастіше такі люди просто забирають гроші і зникають. Часи великих зломщиків, які були здатні зламати поштовий сервіс і вкрасти звідти паролі від ящиків, давно пройшли. Всі методи злому поштових акаунтів нині являють собою так званий соціальний інжиніринг, тобто взаємодія з живими людьми.
3
Згадайте, коли ви могли «віддати» свій пароль зловмисникові: перейшли по фальшивої посиланням на вірусний сайт, закачали собі шпигунську програму з сумнівними файлами, ввели там, де не треба, свої логін і пароль. Але якщо ці методи допомагають вкрасти ящик у людини, то у робота ящик неможливо вкрасти. Він не переходить по посиланнях, не читає листа, не викачує файли і не вводить на фальшивих сайтах логін і пароль. Він тільки розсилає спам. І тому теж не варто звертатися до зломникам: вони або просто брешуть, або не володіють достатньою кваліфікацією, щоб виконати поставлене завдання, а значить теж брешуть.
4
У вас є тільки один реальний спосіб відновити контроль над ящиком - зайти на сторінку служби підтримки mail.ru: http://help.mail.ru/mail-support/login. Зверніться до фахівців цього сервісу і попросіть відновити загублений контроль над своїм обліковим записом. Для цього вам буде потрібно згадати дані, які ви вказали при реєстрації аккаунта. Якщо з цим у вас все гаразд, служба підтримки вам допоможе. А отримавши доступ до ящика, ви вже зможете вибирати: або краще захистити свій ящик і обережніше поводитися в мережі, або видалити його безповоротно.
Mail.ru - найбільший російський поштовий сервер, що дозволяє відправляти і отримувати електронні листи, а також володіє безліччю додаткових служб. При необхідності ви можете видалити вашу поштову скриньку, який більше не потрібен.
Інструкція
1
Переконайтеся, що підключення до інтернету є активним. Запустіть веб-браузер і введіть в адресному рядку назву ресурсу mail.ru. Дочекайтеся, поки не буде завантажена головна сторінка поштового сервісу. У спеціальних полях у лівому верхньому куті введіть ваші логін і пароль для авторизації користувача і натисніть «Увійти», щоб перейти до своєї поштової скриньки.
2
Перейдіть до верхньої панелі управління поштової скриньки, де знаходиться вкладка «Ще». Натисніть на неї і виберіть посилання «Допомога». Саме звідси проводиться видалення поштової скриньки. Обстеживши сторінку довідкового центру вниз, ви побачите пункт №11, який називається «Як видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен?». Перейдіть до спеціального інтерфейсу для видалення поштової скриньки, натиснувши на розташовану поруч посилання з відповідною назвою.
3
Оберіть форму видалення, яка знаходиться в «спеціальному інтерфейсі», і заповніть її поля відповідно до зазначених інструкціями. Вкажіть причину, по якій ви хочете видалити свою поштову скриньку, наприклад, «Реєстрація нового поштової адреси», «Захист від спаму» і т.д. Натисніть «Видалити», щоб завершити процедуру видалення вашого e-mail.
Зверніть увагу
Ви можете відновити поштовий ящик, якщо він був видалений помилково. Для цього зверніться у службу підтримки Mail.ru, перейшовши за відповідним посиланням на головній сторінці ресурсу. Проте зробити це потрібно якомога швидше, інакше звільнився поштову адресу буде зайнятий іншим користувачем.
Корисна порада
Видалення e-mail призведе до незворотних наслідків, наприклад, будуть безповоротно видалені всі листи, контактні дані та акаунти на внутрішніх ресурсах Mail: video.mail.ru, my.mail.ru, foto.mail.ru та інших . Переконайтеся, що ви зберегли всю потрібну інформацію перед видаленням своєї поштової скриньки.