Як віддалитися з поштової скриньки.

Поштова скринька перестав бути актуальним? Просто забути про нього не виходить? Або треба, щоб відправники листів на цю адресу були в курсі того, що ви більше не отримуєте і не хочете отримувати від них інформацію? Значить, прийшов час видаляти цю адресу електронної пошти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до інтернету, будь-який інтернет-браузер.
Інструкція
1
Увійдіть в свою поштову скриньку. Якщо комп'ютер вас не розпізнає автоматично, наберіть логін і пароль. Подальші дії залежать від того, на якому ресурсі ви збираєтеся видалити поштову скриньку. Як правило, більшість користувачів інтернету використовують декілька поштових служб: Mail.ru, Yandex.ru, Google.com, Rambler.ru.
2
В Yandex.ru зайдіть в налаштування. Посилання, що приводить туди, знаходиться в правому верхньому куті, під назвою вашого ящика. Клікніть на ньому. На сторінці налаштувань, в самому низу знайдіть слово "видалити". Після цього відкривається ще одне вікно, де потрібно підтвердити своє рішення введенням поточного пароля. Натискайте кнопку "видалити". І після цього ваш ящик буде удален.Однако, на даному ресурсі весь ваш аккаунт не буде ліквідовано. Тобто ви зможете продовжити користуватися Яндекс-грошима, Народом, фотоальбомами і т.п.
3
У пошті Mail.ru і пов'язаних з ним ящиках inbox, bk і list найпростіше діяти через сервіс допомоги. Зайдіть в цей розділ і серед поширених питань знайдіть "Як мені видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен". Натискайте на нього і потрапите на сторінку форми видалення. Але тут вас попередять про те, що ця дія спричинить за собою великі наслідки. І ви позбудетеся не тільки листів, але і протягом 5 робочих днів - щоденника, фото- та відеоальбомів, блогів і доступу в "Мій світ". І якщо вам потрібно прискорити ці процеси, то вам доведеться це зробити вручну. Крім поточного пароля, вам доведеться написати і причину видалення поштової скриньки. Протягом 3 місяців доступ до ящика можна відновити, але весь вміст аккаунта віддаляється безповоротно.
4
У пошті Gmail, тобто на Google.com теж доведеться ліквідувати аккаунт в цілому. Робиться це в налаштуваннях. У вашій поштовій скриньці знайдіть значок налаштувань. Це шестерня у верхньому правому куті. На сторінці, знайдіть заголовок "Мої служби" і праворуч від неї натисніть кнопку "змінити". Виберіть дію "видалити службу Gmail".
5
Rambler надає дві можливості видалити власну поштову скриньку. По-перше, можна видалити повністю своє ім'я на порталі. Для цього у своєму акаунті знайдіть посилання "видалити ім'я" і перейдіть по ній. У вас запитають підтвердження для цього кроку. Вводите пароль і добийтеся бажаного. По-друге, це можна зробити за допомогою служби підтримки: надішліть їм відповідний запит, і ваш поштовий ящик буде закритий, але ім'я - залишиться.
Зверніть увагу
Протягом трьох місяців з моменту видалення ви можете відновити поштову скриньку.