Як заготовити гриби: засолка холодним способом. Як заготовити гриби в смаженому вигляді.

Гриби, завдяки високому вмісту білків, дуже поживні. Використовувати їх для приготування страв можна свіжими, солоними, маринованими, сушеними і замороженими. Засолені гриби на зиму холодним способом і у вас на столі буде смачне делікатесне блюдо.
Вам знадобиться
    • гриби;
    • сіль.
Інструкція
1
Для засолювання холодним способом візьміть пластинчасті гриби: сироїжки, грузді, вовнянки, рижики. Використовуйте тільки ті гриби, в їстівності яких ви абсолютно впевнені.
2
Переберія гриби. Очистіть їх від сміття та залишків землі. Всі гриби з ознаками загнивання і пошкоджені черв'яками видаліть.
3
Залийте великою кількістю холодної води. Промийте їх, акуратно перемішуючи в воді руками. Дістаньте з води руками.
4
Сироїжки, вовнянки та грузді покладіть в глибокий посуд і залийте холодною водою. Вимочуйте дані види грибів протягом 5-6 годин.
5
Візьміть скляну, керамічну, дерев'яну, емальований посуд. Добре промийте її і обсушити.
6
Покладіть гриби щільними рядами в підготовлений посуд, пересипаючи кожен ряд сіллю. Для груздів, сироїжок та волнушек візьміть 50 г солі на 1 кг грибів, а для рижиків - 40 г.
7
Покладіть дерев'яний кружок на останній ряд грибів. Гурток повинен бути з листяних порід дерева.
8
Підготуйте гніт. Це може бути чисто вимитий камінь або банку з водою. Покладіть гніт на дерев'яний кружок і залиште гриби в холодному місці для засолювання.
9
Через 5-7 днів вся сіль в грибах повинна розчинитися. Що з'явився розсіл повинен покрити всі гриби повністю. Якщо цього не сталося, гніт потрібно збільшити.
10
При засолюванні грибів в декількох ємкостях, перекладіть гриби з однієї з них в інші, заповнивши посуд доверху. Залиште гриби для просаливания в прохолодному місці на 1-1,5 місяця. Слідкуйте за тим, щоб гриби весь час перебували в розсолі.
11
Викладіть просолені гриби на тарілку, при необхідності промийте їх. Додайте до грибів дрібно порізану цибулю, полийте їх нерафінованою соняшниковою олією і подавайте до столу з гарячим відвареною картоплею.
Корисна порада
При засолюванні грибів використовуйте спеції за вашим смаком. Можна покласти в посуд з грибами листя чорної смород, вишні, зелень і насіння кропу, чорний перець горошком.