Як зав'язувати метелика. бежева метелик на сорочку.

Метелик поруч із класичним бантиком вважається самим урочистим видом краватки. Зовні метелик відрізняється від бантика в першу чергу широкими краями і виразними складками. Навчитися зав'язувати метелика самостійно не так вже й складно, слід просто запам'ятати деякі прості правила.
  1. Пам'ятайте, що метелик завжди вимагає відповідного наряду - її зав'язують тільки в тому випадку, якщо планують надіти фрак, смокінг або інший парадний костюм. Простіше кажучи, краватка-метелик призначений тільки для найурочистіших випадків.
  2. Ні в якому разі не вибирайте готову метелика - згідно правилам хорошого тону, зав'язувати метелика необхідно самостійно. У більшості випадків метелик буває чорної, тому дуже часто в офіційному запрошенні на урочистий званий вечір можна побачити позначку black tie («чорна краватка»). Це значить, що відвідувати даний захід необхідно в смокінгу, до якого надівається чорна метелик. Якщо в запрошенні є вказівка white tie («біла краватка"), слід надягти фрак і метелик білого кольору. Плутати кольору метеликів можна, інакше Вас можуть прийняти за офіціанта. Втім, сьогодні можна побачити у продажу і краватки-метелики з кольорових або візерункових тканин - але їх зазвичай воліють носити представники творчої інтелігенції. Надягати кольорову метелика на офіційний прийом не варто, це буде сприйнято оточуючими, як кітч.
  3. Щоб навчитися зав'язувати метелика, скористайтеся дзеркалом. Накиньте краватку на шию таким чином, щоб правий край був коротший лівого. Укладіть лівий край краватки поверх правого і оберніть його петлею.
  4. Тепер, взявшись за краї краватки, затягніть обидва кінці таким чином, щоб вийшов простий вільний вузол. Склавши лівий кінець направо, продовжуйте утримувати його лівою рукою, а правий кінець в цей час покладіть на середину лівого кінця. Правий кінець повинен проходити через вузол.
  5. Тепер слід пропустити правий кінець краватки знизу навколо його лівого кінця, щоб вийшла петля. Через цю петлю необхідно повторно пропустити вліво правий кінець краватки, при цьому частина, що йде направо, складається і одночасно притискається великим пальцем руки. Правий кінець краватки в складено вигляді необхідно проштовхувати якнайдалі, щоб він одразу зайняв своє місце. Розправивши майбутню метелика обома руками, ви побачите її остаточну форму.
  6. Утримуючи правою рукою праву частину метелики, візьміть лівою рукою наполовину складений її кінець і обережно за нього потягніть. Затягуйте доти, поки метелик не затягнеться так туго, як вам потрібно. Розправте метелика, надайте їй необхідну форму.
Краватки зав'язують різними способами. Одним з таких методів є красивий і оригінальний вузол, відомий всім під назвою «метелик». Цей краватку підходить для різних заходів, і що найприємніше, зав'язати його не так вже й складно.

Чи складно зав'язати краватку-метелика?

Краватка-метелик завжди виглядає елегантно. Зав'язується цей вузол всього одним способом. Проте зробити це не менше складніше, ніж впоратися з іншими вузлами галстука.В останнім часом звикли зав'язувати метелика одним простим вузлом, який застосовується на взуття. Але чи так легко це зробити, як здається на перший погляд? Спочатку рекомендується потренуватися в зав'язуванні краватки-метелики на нозі, а потім вже приступати до більш складної процедурою. Так, для лівшів зручніше тренуватися на лівій нозі, а для правшів, відповідно, на правій. Такі вправи допоможуть швидше освоїти руху, необхідні для створення вузла.

Етапи зав'язування метелики

Перед процедурою створення вузла необхідно приготуватися, піднявши комір сорочки і розташувавши краватку таким чином, щоб один його кінець (лівий) був довший іншого на третину . Далі слід виконати такі дії: - перехрестите краватку так, щоб його лівий кінець був зверху правого. При цьому стрічки повинні бути перехрещені в самих вузьких місцях; - простягніть лівий кінець краватки під правим і зав'яжіть звичайний вузол, не затягуючи його сильно; - ліву частину аксесуара складіть вдвічі; - складений кінець візьміть в праву руку і покладіть в середину іншій частині краватки; - пропустіть вільний кінець метелики так, щоб він обернув собою складену частину аксесуара. Таким чином, виходить петля; - складіть іншу частину краватки вдвічі і обведіть його навколо складеного кінця, залишився зліва. Потім пропустіть правий кінець через петлю, що; - складений правий кінець протолкніте вглиб, щоб закріпити його і розправте метелика.

Кілька порад

На останньому етапі потрібно бути дуже акуратним, щоб не випустити подвійні кінці краватки з рук. Після того як метелик зав'язана, слід міцно затягнути її кінці і виправити аксесуар. Це необхідно для того, щоб «крила» Метелики не звисали вніз.Для виправлення метелики потрібно взятися за прості і подвійні кінці і одночасно потягнути їх в протилежні сторони.

Варіанти краватки-метелики

Залежно від майбутнього торжества і бажаного образу вибирається вид матеріалу, модель банта і його размер.Самимі поширеними покрою метеликів вважаються варіанти з трубообразнимі кінцями і з перетяжками на стрічках. Елегантний краватку можна зав'язати, використовуючи тільки перший варіант. Правильно обрана метелик не повинна бути ширше відстані між краями коміра сорочки і зовнішніми куточками очей.